UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ty porządny kandydat? Jak ktoś kto w życiu nieskalał się żadną pracą śmie pchać się do koryta a po drodze ubliżać innym gardzić nimi i ich poglądami donosić na wszystkich gdzie się da kim Ty jesteś tu się mianujesz wielkim filantropem wykształconym człowiekiem a jesteś zero zwykły nierób nie płacisz podatków składek ZUS jesteś nikim a po wyborach będziesz zerem całkowitym
  • Jak na moj gust, to gosciu troche za ostro ,dlaczego na forum publicznym obrazasz osobe, ktorej intelekt, kultura osobista oraz zamieszczone wpisy, przewyzszaja Was wszystkich razem wzietych.Czy zdajecie sobie sprawe ,ze w ten sposob mozecie sami sobie narobic klopotow ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Stary olewka(2019-10-02)
  • RobertKoliński @Stary olewka - Oni doskonale o tym wiedzą i poniekąd o to im właśnie chodzi - autorami znakomitej większości tych hejterskich komentarzy jest mała grupka prawicowo-brunatnych, którzy przegrali ze mną w sądzie proces o nazywanie ich (zgodnie z prawdą, co uznał również sąd, w tym Sąd Najwyższy) "faszystami" i dziś w ten łajdacki a tchórzliwy sposób próbują się odgrywać. Drugą grupką nienawistników, personalnie zresztą powiązaną (której notabene członków nazwiska doskonale znam, podobnie jak Czytelnicy, zwłaszcza elbląscy - nie chcę ich tu po prostu "reklamować") jest małe grono skupione wokół lokalnego paszkwilanta, który od ok. 2 lat smaży chamskie i wprost pomawiające mnie teksty w swoim żałosnym, nie czytanym przez nikogo oprócz swoich brunatnych klientów periodyku, a który ostatnio wręcz wprost domaga się w swoich prymitywnych tekstach, abym pozwał go za nie do sądu. Ponieważ zaś ja nie mam zamiaru tego zrobić, bowiem z paszkwilantami nie dyskutuje się a jedynie ich ignoruje (co boli najbardziej), to wręcz na rzęsach stają, aby jeszcze bardziej łajdackie teksty z siebie wypluć. Dziwić może jedynie nieco fakt, że Redakcja PortEl-u dopuszcza do tego rodzaju hejtu i ujadania w komentarzach, ale to już nie ode mnie przecież zależy. Dziękuję za dobre słowo i pozdrawiam:) Hashtagi: #lewica,#praca,#placa,#godnosc,#postep
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    RobertKoliński(2019-10-02)
  • @RobertKoliński - słuchajcie się lewaka haha to retoryka Stalinowska rodem z lat 1944- nazywać każdego faszystą kto sie z nami nie zgadza bo my przecież to jest demokracja, postęp, wolność, praca a oni nie to co z tego że mają może racje kogo to obchodzi ? nasza racja to nasza racja, standardowy zabieg nie ważne co mówi ważne kto mówi i jak trzeba to 2+2 =5,kto słucha LEWICY ten sam sobie szkodzi, zaraz głupek zacznie wypisywać i odwracać sytuację, szkolenia w ośrodkach propagandowych dają owoce a afery Pis : wał SKOK ok 1mld zł, wał GET BACK ok 1,5 mld zł, i reszta afer połaczonych z PO typu amber gold, cacacale, wyłudzenia vat, fikcyjne szkolenia itd chyba nie myślicie że Oni to tak sobie, przecież wszyscy kolesie LSD i PLS i reszta są w układzie i razem współpracują tylko w TV są przeciwko sobie, okradają kraj na miliardy i kupują nieruchomości w szwajcari, zakładają konta na słupy itp a LEwica chciała by też się przyłaczyć do tego procederu przecież zawsze kasa się przyda, w TV jedni ratują polskę a inni psują a za 4 lata będzie na odwrót, ale skoro ludzie sie na to zgadzają no to jest jak jest.
  • @007 - hahaha się zalogował z resztą i już dają minusy hahahaha ale to biedne jest
Reklama