UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • właśnie że jest różnica czy 98 czy 101 bo policja tylko czyha na te 101 ale jakim prawem nie uwzględniają 3% błędu i nie informują o tym kierowców ? Rada moja jest taka, częściej spoglądać na licznik i być wyczulonym na prędkość w zabudowanym, niech policjanci nie mają wyników, targetów, premii i awansów z powodu nie wykrycia przekroczeń prędkości powyżej 50 na 50.
  • Jeżeli Tobie, Twojemu dziecku, Twoim bliskim nie robi różnicy czy potrąci Was auto hamujące z prędkości 50 km, czy z prędkości 98/ 101 km, to jestem za. Niech nie mają premii i awansów.
Reklama