UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • BZDURA !!! Koszmarem i traumą dla tych dzieci jest wyrwanie siłą od matki stosując przemoc fizyczną (środku przymusu )wobec niej i jej dzieci ze strony policjantów. Jeżeli pies był na swojej posesji to wara każdemu. Prawidłowa reakcja psa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  38
  Socjolog(2015-07-23)
 • SOCJOLOG to lepiej matce nie zabierać dzieci tak? A jakby ci pijani ludzie je gwałcili albo bili a matka miałaby to w dupie bo była nawalona. .. albo zginęły by bo matka spała naje*** ????? Dzieci zabrali i powinny byc w rodzinie zastępczej. Tak dzieci cierpią ale w przyszłości możliwe, że nie będą o tym pamiętać. ! A gdyby zostały to trwało by długi czas i zawsze by się wstydzili tego że matka pijana awanturowała się przed domem. I nie wiadomo jaka tragedia by się wydarzyła !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  1
  MNXXX(2015-07-23)
 • POPIERAM W 100% zwłaszcza że dzieci o których mowa są małe, one jeszcze nie wiedzą co się wokół nich dzieje. Odebrane matce szybko zapomną o niej, a gdyby z nią zostały jeszcze by się im coś stało i później człowiek by czytał z niedowierzaniem artykuł podobny do tego, który opisuje tragedie małej Gabrysi, w głowie mi się to nie mieści, po prostu nie mieści aż krzyczeć mi się chce jak o tym myślę!!!!!Dzieci otrzymały pomoc i są bezpieczne uważam, że bezpieczeństwo maluszków jest najważniejsze a przy mamusi bezpieczne by nie były. .. .
Reklama