UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z tego artykułu nic nie wynika, widze to tak, że ktos z rodziców miał imieniny albo urodziny, albo jak to w weekend ktos znajomy przyszedł z kilkoma piskami. Na mój nos wyglada jak zemsta pracownika socjalnego, pewnie za bardzo wtrącała sie w nie swoje sprawy i usłyszała o sobie kilka nieprzyjemnych słów, więc czekała na okazje aby sie zemscic. Gdyby pochodzić w weekent po domach połowa dzieci by straciła rodziców, bo to jedyna okazja aby spotkac sie ze znajomymi. Dzieci były w domu, nie błakały sie po mieście same. Smierdzi nadgorliwościa na kilometr
  • do tego wyżej. .. .. jak mam imieniny lub urodziny to umawiam się z mężem kto pije-tak aby dzieci zawsze byly pod opieką dorosłego trzeźwego- a poza tym nie upijam się jak świnia skoro mam dzieci-nie muszą oglądać matki czy ojca w takim stanie-to się nazywa świadome rodzicielstwo bo w końcu dzieci wychowujemy a nie hodujemy!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    annaczer(2015-10-13)
  • Jeśli co weekend musisz się ostro narąbać i jest to dla Ciebie zupełnie normalne zachowanie, to mam nadzieję, że pracownicy socjalni wkrótce zainteresują się również Twoją rodziną :)
Reklama