UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mój dziadek był ormowcem bo nie dostał się do MO (za małe IQ) ale ormo dało mu stabilność i możliwości dla pilnowania porządku w socjalistycznej ojczyźnie, teraz my potomkowie. .. także mamy możliwości inwigilacji otoczenia i zgłaszania do słusznych organów. Niby nie ma ormo i sb ale wielu z nas tego bardzo bardzo brakuje. Ormo czuwa ormo radzi ormo nigdy cię nie zdradzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    56
    wnukormowca(2018-07-09)
  • Gdyby na tym przejsiu było twoje dziecko idące do szkoły? Też było by Ci to obojętne id....to
  • Je**c Cie w d*** obyś jaj nie złożył konfidencie i nieudaczniku życiowy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    hejter166373(2018-07-10)
  • @hejter166373 - marzy ci się co, chciałbyś takich doznań
  • @Gosc - odstaw wódkę i czytaj ze zrozumieniem, czy ja napisałem że krytykuję działania samozwańczego szeryfa? Uważam że dobrze że pomaga się policji i wcale nim nie trzeba być aby pomagać a kiedyś mimo braku techniki czyli kamerek telefonów też można było pomagać organom, wtedy żyje się bezpieczniej jak wszyscy razem o to zadbamy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    wnukormowca(2018-07-10)
  • @wnukormowca - - Skąd wiesz, że był to komentarz zwracający się do Ciebie? Skoro się odzywasz !!! Byłeś wymieniony w powyższym komentarzu??? Może odstaw kieliszek i przestań pić !!!
Reklama