UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • "Z okazji 39.święta rocznicowego Elbląski Związek Sportowy zorganizował w sobotę wieczorem w salach Resursy Mieszczańskiej wieczorek dla panów. Początek świętowania zaplanowano na godz.20.30.O tej porze sala była już przepełniona. " - dziś byłoby, że czysta dyskryminacja i seksizm; ale jak potem na wojnę ruszać, to nima komu, i sobie takie babcie Ogg dożywają natenczas w spokojności 100 lat, żeby serenady na cześć dziadocenu w kościole POsłuchać:) #KoniecEryDziadocenu, #branka; Hashtagi: #NasiOkupanci, #jelity, #dywersanci;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    10
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Zamiast pisać ciągle te bzdury które ciągle wszyscy minusują i szczerze mają głęboko w d.. e napisz w końcu prawdę o swoim wykształceniu i sukcesach ewentualnie wyjaśni poznanie cię z partii. I ogólnie napisz trochę prawdy o sobie a nie tylko bajki i same kłamstwa na temat swoich sukcesów i osiągnięć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - Ale to że moim biografem chcesz w ten buracko-nachalny sPOsób zostać, czy że jak, c*cu? Takie końskie zaloty? Ogarnij się, bo będziesz do swego niesławnego bananowego końca besztan, i po co ci to, mlekonosy a siermiężny brunatniaczku bez polotu? Czekaj, tylko matka się dowie, to ci da bobu! xd #SłynneCytaty, #SłynneProroctwa, #PrawdaWasWyzwoli, #iPrzyjmijNaKlatęŻeBoli; Hashtagi: #libki, #oligarchia, #wyzysk, #szwindel, #profit, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Bo się wszędzie chwalisz niby studiami i ogólnie piszesz jaki to z ciebie bystrzak. A w rzeczywistości dno moralne i intelektualne ale być może nie mam racji więc proszę wyjaśni, czy przed wyborami oszukałaś wyborców tymi studiami czy jednak pisałeś prawdę l?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Skoro nie potrafisz odróżnić dociekania prawdy od zalotów toś naprawdę przygłup.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - A kto pyta? xd Hashtagi: #tePytania, #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Społeczeństwo mieszkańcy myślę że Twoi byli wyborcy też by chcieli wiedzieć czy ich oszukałaś swoim wykształceniem i sukcesami i dlaczego pognali cię z partii skoroś taki mądry bystry rozwijowy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - Ale oprócz ciebie, zakochany nieszczęśliwie papudraku, to nikt mi jakoś gitary nie zawraca w tej sprawie - kiedyś jeszcze jeden taki rudy naziol z twoich okolic się obcesowo pucował, coś pamiętam, ale mu jakoś przeszło ostatnio, przypadek?; ] #historia #PoczetTytanów, #TakByło; Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Czyli jesteś notoryczny kłamca jak każdy lewak. Dziękuję za potwierdzenie. Mam nadzieję że mieszkańcy miasta już wiedzą z kim mają do czynienia czytając twoje wypociny załgany komunisto
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - Zieeew... [Idź dziecko rodzicielce przy obiedzie pomóc, czy coś; ] Hashtagi: #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Jeśli już tak piszesz to ja swojej przynajmniej pomagam a z tego co się dowiedziałem to Ty od swojej tylko kasę brałeś o porządnym traktowaniu nie wspomnę. Przypomnij wszystkim jaki im wstyd zrobiłeś podczas wizyty duszpasterskiej zaznaczam iż sam się tym chwaliłeś na swoim profilu fb.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - Ksiądz ci w tajemnicy powiedział? Ten sam, co dzieci lubił? Blisko byliście zusammen?; [PS. Ty jesteś taki przytrybiony sam z siebie w tym wieku, czy do katolickiego liceum nieszczęśliwem trafem uczęszczałeś i teraz tak cierpisz post factum? Z ciekawości naukowej pytam; ] Hashtagi: #tePytania, #PrawdaWasWyzwoli;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Ale co ma ksiądz do tego że byłeś bydlakiem dla swoich rodziców i że wykorzystywałeś ich finansowo do końca ich dni? Nikt nie musiał mi mówić pisałeś o tym na swoim profilu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Naprawdę uważasz że na tych kłamstwach zbudujesz swój autorytet i w końcu ktoś cię gdzieś wybierze i będziesz mógł nic nie robić a zarobić?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - Zwykłą sz... swołoczą bez minimum kindersztuby jesteś, buc-Kubusiu Kowgier ze Szczytna, katolickiego ponoć autoramentu, i to w dodatku brunatną, która żeby chociaż pół-mężczyzną była, to inaczej by wyła, ale że dla dzieci-śmieci ma się wyrozumiałość, to tylko... zasysaj, matkolubco; #poezja #sztuka #art;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Strasznie dużo czasu poświęcasz na ubliżanie innym zaś wogole nie zadajesz sobie trudu aby wyjaśnić zagadnienia dotyczące ciebie... przypadek? Czy poprostu te wyzwiska to objaw frustracji z braku argumentów aby ukryć swoje kłamstwa? Z wielką łatwością przychodzi ci te ubliżanie jakbyś nic innego w życiu nie potrafił robić. Nie robi to oczywiście dla mnie wrażenia bo zdaje sobie sprawę żeś cham i prostak bez wykształcenia i inteligencji. Każdy prostak tak się zachowuje zamiast merytorycznie rozmawiać. nie wiem czy Ci spółczuć czy zrobić zrzutę na Twoje leczenie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - Miało być współczuć abyś się nie czepiał
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - Oprócz bowiem moich innych, rozlicznych talentów, jestem również m. in. poetą, tak jak ty jesteś bananowym frajerem z ojcowskiej piwnicy a spod matczynej spódnicy, cóż robić? #PrawdaWasWyzwoli; Hashtagi: #poezja, #rewolucja, #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Twoim największym talentem jest oszukiwanie ludzi co do swoich osiągnięć i sukcesów. Ale hiper talent to pokazałeś chyba biorąc wszelkie zasiłki i żyjac na koszt podatników jak i swoich rodziców. Jeśli uważasz że to ja pisze nie prawdę to powiedz w którym roku wróciłeś z zachodu ze zmywaka a w którym roku podjąłeś jakąkolwiek pracę ? I gdzie przez ten czas mieszkałeś Ty wielcy wykształcony wyuczony niby z empatią do ludzi lewacki obłudniku zawodowy łgarzu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - Nie sfajdaj się aby z brunatnej ciekawości, gołowąsy Korwin-kucu, i sobie moje sławne przygody, skoro tak bardzo się we mnie niezdrowo zauroczyłeś - zamiast dziewczyny jakiejś poszukać, chociaż która by takiego prawackiego, zacofanego głąba chciała xd... cieniasie sprawdź:) #TakSięRobiHistorię; Hashtagi: #poezja, #rewolucja, #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Jeśli chodzi już jak piszesz o dziewczyny, kobiety itp to chciałbym skromnie zaznaczyć iż to Ty jesteś 40-sto letnim bezdzietnym samotnym kawalerem który nigdy nie był widziany nigdzie w towarzystwie kobiety chociażby na spacerze. To Ty wiedziesz żywot samotnego sfrustrowanego już chyba zdziwaczałego podstarzałego lewaka bez perspektyw na emeryturę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - A cycka już choć w życiu widziałeś, kuc-incelu? [Matka siedzi z tyłu:)] #orkaNaUgorze; Hashtagi: #poezja, #rewolucja, #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Nawet Twoi zatwardziali komuniści nie chcą mieć, Tobą nic wspólnego. Żadna lewiciwa partia nie chce mieć ciebie w swoich szeregach więc to chyba ty możesz się sfajdać w galoty ze zgryzoty i zaśpiewać sobie utalentowany poeto "znowu w życiu mi nie wyszło " i uwierz że już nic nie wyjdzie póki za uczciwą robotę się nie weźmiesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - A bez tych głupich memow potrafisz coś napisać z sensem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - Czyli oczywiście, że nie. I wszystko w temacie, adios bananku:) #TakSięRobiHistorię, #cycu; Hashtagi: #NasiOkupanci, #jelity, #dywersanci;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Póki żyje będę obnażał twoje kłamstwa pamiętaj zaklamany prostaku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - Zapamiętajcie zatem, ludkowie moi, że miałki ten za przeproszeniem cyc, publicznie się odgraża, iż będzie mję tu się obnażał! Leguralny a obyczajowy skandal! Że perwersyjny przy tem terroryzm - nawet nie wsPOmnę!; Oto, do czego prowadzi katolicko-kapitalistyczne wychowanie a takież prywaciarskie szkolnictwo! xD [#pwned, łosiu:)] #TakSięRobiHistorię; Hashtagi: #OtakePolske...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    lubie.kefir(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - A do czego prowadzi notoryczne kłamanie co do swoich jakikolwiek zasług osiągnięć? Do czego prowadzi chorobliwe wychwalanie siebie i swoich poczynań? Kłamałeś kłamiesz i zawsze będziesz kłamać jeśli chodzi o twoje osiągnięcia a powód jest jeden brak tych osiągnięć co za tym idzie ogromny wstyd wręcz hańba nawet u komunistów i to był jeden z powodów poznania cię z partii cxyz nie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @Niszczlewactwo - Pognania miało być
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Niszczlewactwo(2022-12-17)
  • @lubie.kefir - Tow. Koliński, czyżby komentarze przy sobocie po robocie?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Bezproblemowy(2022-12-17)
  • @Bezproblemowy - Nawet nie, ledwie dla sportu - iż zwyczajnie irytuje mnie ten tchórzliwy a rozpuszczony kuc-bananiak bez paletki, nieudolnie szczekający na zlecenie cwańszych od siebie; [Był u mnie dziś jakiś zakapturzony starzec brodaty, cokolwiek niemowa, i koślawą ręką skreślił w oszronionym powietrzu, że ze Szczytna idzie; ponoć z piwnic tamtejszych jakichś złych wspomnień się nabawił; obrazek święcony zostawił, na odwrocie dopisał, że - dla jakiegoś... kKubusia; ] #SłowoNaNiedzielę, #PrawdaWasWyzwoli; Hashtagi: #ProroctwaDniOstatnich, #jelity, #jurgielt, #rak;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    3
    lubie.kefir(2022-12-18)
  • @lubie.kefir - To może wreszcie byś się wziął za uczciwą pracę?...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Bezproblemowy(2022-12-18)
Reklama