UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ponieważ dziś dużo o żołnierzach, wojnie, jeńcach, koszulach, ruskich i szwabskich kulach, to będzie wspominkowo i uroczyście - wszystkim nosicielom brunatnych mundurów SG, mundurowym inszym oraz wszystkim walczącym dziś zawzięcie z "leśnymi bandami"w obronie reżimu i jego nieprawości a przeciwko Człowieczeństwu, Rozumowi i Godności Człowieka, mem poniższy, głęboko w polskiej historii i charakterze narodowem osadzony, niniejszem dedykuję. [Cześć waszej pamięci, Żołnierze Wygięci!*] #CzyToByłaKulaSynku, #CzyPółLitraPękło? /* - Napisałbym: - Stańcie do apelu!, ale w tej sytuacji. .. sami rozumicie; ] Hashtagi: #dehumanizacja, #patohusaria, #GloriaVictis!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    20
    lubie.kefir(2021-11-20)
  • @lubie.kefir - Co to za bełkot.
  • @lubie.kefir - Te dygresję z ust komunisty naprawdę budzą niesmak bez względu na ostateczną ocenę tak zwanych żołnierzy wyklętych. Swoją drogą ciekawe jak skończył by sam Baczyński. .. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    7
    TeofilSkorupa(2021-11-20)
  • @TeofilSkorupa - Baczyński jako lewak, PPS-owiec, współredaktor antyfaszystowskich "Strzał", to myślę, że z "leśnymi"w szarym szeregu by stał - i prawicowy faszyzm równo w michę lał; No chyba, że brat Teofil myśli o Baczewskim, ale to w tej ważkiej kwestii już nie pomogę - ja dziś tylko kefir:)#RefugeesWelcome 🚩 Hashtagi: #antyfaszyzm, #ZakazanePiosenki, #RefugeesWelcome
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    lubie.kefir(2021-11-20)
  • @lubie.kefir - I po co tak się wzajemnie opluwać! Czemu to służy? Historii nie zmieni a my pozostaniemy w opluci!
  • @TeofilSkorupa - skończyłby jak już, śmieszne to wszystko w ch, ide robic za miske ryzu na janusza zeby mial nowego suva
  • Koliński dla lewicy jest tym czym Teofil Skorupa dla pisu. Przez takich dekli wizerunek ich partii leci na łeb. O ile popieram dywersyjne działania Teofila, to ze względu na to, że moje poglądy bliższe są lewicowych, prosiłbym kierownictwo partii o wyrzucenie z ich szeregów towarzysza Kolińskiego.
  • Od razu można wyczuć prawdziwego "lewicowca", dla którego nie Sprawa jest ważna, ale najważniejsze są Czystki i Rozliczenia w Łonie Partii! Powiedziałbym przekornie, że nawet szanuję, ale nie - nie szanuję takich "lewicowców", brunatna ich mać:)#OkresBłędówIwypaczeń Hashtagi: #CokolwiekUczyniliscieJednemuZtychNajmniejszych...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    lubie.kefir(2021-11-20)
  • @lubie.kefir - Towarzyszu Robercie już nie wiecie pod jakim nazwiskiem pisać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Niszczlewactwo(2021-11-20)
  • @lubie.kefir - Ty przygłupie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Niszczlewactwo(2021-11-20)
  • @lubie.kefir - Towarzyszu Koliński czy jak tam ci rodzice dali na nazwisko, sam się prosisz o jakąś reprymendę, ale przyjdzie czas ze ktoś niewytrzyma.. Poprawność polityczna kończy się gdzie zaczyna się godnosc polskiego munduru i naszej wolności, . .A redaktorzy tego portelu zapomnieli o pewnych regułach, ale nie bede przypominał, bo wielokrotnie moje komentarze się nieukazywały bo niepasowały do linii politycznej tego porteliku. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    towarzysz Jasiński(2021-11-20)
  • @towarzysz Jasiński - Grzegorza Przemyka też tak napominaliście, albo Popiełuszkę, "godnościowcy"zafajdani? Przestańcie brać udział w reżimowej zbrodni przeciwko ludzkości, rozliczcie z działania przeciwko interesowi RP a zacznijcie zachowywać jak ludzie, nie bestie w lesie, to może społeczeństwo nie będzie pluło wam na mundur, jak kiedyś. .. różnym innym formacjom, żeby do procesowych analogii się nie odwoływać. Godnością sobie mordy proszę uprzejmie nie wycierać, kiedy na granicy giną z waszej winy i powodu ludzie. I ja wiem, że wy "tylko wykonujecie rozkazy", jak zawsze, ale to już w Hadze, i nie mi, będziecie się tłumaczyć. #ZakazanePiosenki, #RefugeesWelcome 🚩 Hashtagi: #antyfaszyzm, #IdaBrunatni, #wywozki, #lapanki, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    6
    lubie.kefir(2021-11-20)
  • @lubie.kefir - Piąty raz dojrzały wiśnie i maliny Czy też nas poznają panny i dziewczyny Bośmy poszli cicho, a wracamy głośno Bo nam dziś u ramion karabiny rosną Witaj, Zosieńko, otwórz okienko na wschodnią stronę Daj dla ochłody łyk zimnej wody - usta spragnione Witaj nam, Polsko, myśmy są wojsko biało-czerwone Wolność za nami idzie polami: marsz, marsz, marsz Działa zaprzężone, czołgi osiodłane Na rozstajnych drogach piechur przed ułanem Kule ominiemy, fronty przełamiemy Nie zginęła Polska, póki my żyjemy Witaj, Zosieńko, otwórz okienko na wschodnią stronę Daj dla ochłody łyk zimnej wody - usta spragnione Witaj nam, Polsko, myśmy są wojsko biało-czerwone Wolność za nami idzie polami: marsz, marsz, marsz Pół świata za nami, a nad nami orzeł Siedem rzek przejdziemy i głębokie morze Ogień nas nie spali, nie utopi woda Wróci z nami z wojny słońce i pogoda Witaj, Zosieńko, otwórz okienko na wschodnią stronę Daj dla ochłody łyk zimnej wody - usta spragnione Witaj nam, Polsko, myśmy są wojsko biało-czerwone Wolność za nami idzie polami: marsz, marsz, marsz La la la la la, la la la la la, la la la la la La la la la la, la la la la la, la la la la la Witaj nam, Polsko, myśmy są wojsko biało-czerwone Wolność za nami idzie polami: marsz, marsz, marsz! [Sł. Janusz Przymanowski, muz. Benedykt Konowalski] #RefugeesWelcome 🚩 #ZakazanePiosenki #SocRev 🚩 #J23znowuNadaje! #TVPiS #bis! Hashtagi: #PolakowObrazWlasny, #propaganda, #wyparcie, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    lubie.kefir(2021-11-21)
  • @lubie.kefir - Koliński jestem trochę starszy od ciebie i służyłem w LWP pod koniec PRLu[88-90] i z domu rodzinnego wyniosłem szacunek do polskiego munduru i ciężko jest mi twój braku szacunku. Jak rozumiem jestes kosmopolitą i żadnego szacunku do wartosci narodowych nie masz, no trudno nie musisz, ale niemęcz nas swoimi wypocinami- napisałbym, ,spod budki z piwem'', ale Ci ludzię mają czasami więcej empatii niż tobie podobni. Nie bede wdawał się z tobą w pyskówki bo Mi się zwyczajnie niechce, ale sobie poczekam na rozwój sytuacji, abyś nie był zmuszony szukać pomocy u tych na których teraz plujesz jak ci koledzy emigranci zaatakują chatę. .A ja poczekam. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    towarzysz Jasiński(2021-11-21)
  • @lubie.kefir - A Ja sobie poczekam, po prostu po ludzku poczekam. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    towarzysz Jasiński(2021-11-21)
  • @towarzysz Jasiński - Totalne niezrozumienie tematu - ja nie mam nic przeciwko polskiemu mundurowi, dopóki nie jest on szargany przez ludzi i działania, których inaczej niż "zbrodniczymi"nazwać nie można; skoro tak Wam zależy na symbolach, szarżach i epoletach, to zamiast na mnie pluć, powinniście mnie w tych napominawczo-sanacyjnych (!)działaniach raczej wspierać, bo polska armia i państwo po 32 latach styropianizmu nad Wisłą nie mają żadnego szacunku w świecie. Poza okrągłymi formułkami dla zakompleksionych z centrali kraju-okupanta, ale to wiecie. .. baju-baju; a dziś się jeszcze tym nowym stanem wojennym na Podlasiu z kretesem pogrążaju; [Młodzieży i niedoinformowanym przypominam, za co m. in. odpowiedzialny jest Orzeł Biały Pod Flagą Biało-Czerwoną, i dlaczego mamy zafajdany obowiązek przyjąć dziś jako kraj uchodźców z Bliskiego Wschodu, którym zgotowaliśmy swoimi działaniami na zlecenie waszyngtońskich mocodawców piekło na Ziemi. Tej Ziemi!] #RefugeesWelcome 🚩 #FoodNotWalls, #ZakazanePiosenki, #irackieKontrakty, #Afganistan, #Libia, #Syria, #Jemen. .. #zgroza, #zbrodnia, #zakłamanie, #wyparcie, #kartonyZdolarami - #AtoPolskaWłaśnie. .. Hashtagi: #historia, #TakBylo, #jurgielt, #yanksGoHome!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    lubie.kefir(2021-11-21)
  • @lubie.kefir - A ty chłopcze w w wojsku byłeś, czy "reklamację"na płaskostopie sobie załatwiłeś?
  • Człowieniu bez ogarnięcia a jakiegokolwiek polotu - ja za mądry byłem do polskojęzycznego, wysługującego się obcym stolicom wojska, zaś potencjalnym generałom z politycznego nadania a jankeskiej, okupacyjnej proweniencji nie chciałem konkurencji robić, iż by szans żadnych w przedbiegach nie mieli; problem bowiem polega na tym, że ja lubię myśleć, bo lubię, podczas gdy mundurowi z samodzielnym myśleniem to raczej są na bakier - a już jakby mieli bez rozkazu, na własny użytek skorzystać z tzw. mózgu, to by się szeregi nadwiślańskich mundurowych dramatycznie w mig przerzedziły; #antyfaszyzm, #RefugeesWelcome 🚩 #patoprawica, #dehumanizacja, #zbrodnia, #styropiany, #jurgielt, #rasizm, #rak, #PiSPOjednoZło! Hashtagi: #FoodNotBombs, #AndrzejuNieDenerwujSie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    lubie.kefir(2021-11-22)
  • @lubie.kefir - Cytując klasyka "na kompanii byś zdechł pierwszego dnia"
  • Sraty-taty, majty w w kraty - jakoś różnych pożytecznych, w tym wojskowych i inszych ciekawych umiejętności nauczyłem się spokojnie w cywilu i w dodatku lepiej, bo poza Polską i od prawdziwych fachowców. To po co marnować sobie kilka lat życia na użeranie się z przemocową, pozbawioną rozumu, sumienia i empatii dystynkcjonowaną ciemnotą, dla której od myślenia, postępu i rozwoju kraju ważniejsza jest flacha, micha i znęcanie się nad kolejnymi rocznikami armatniego mięsa? Całkowita marnacja materiału i talentu, który można z powodzeniem wykorzystać gdzie indziej:)#RefugeesWelcome 🚩 #ZakazanePiosenki #TVPiS #bis! [Gdy byłem małym chłopcem, to chciałem być żołnierzem I trzydzieści lat minęło, a ja dalej w to wierzę Serdeczne życzenia na święto narodzenia Boga Słońca, Saturna, na ile dziś wyceniasz?] #BrązoweButyDlaCałejGrupy. .. Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    lubie.kefir(2021-11-22)
  • @lubie.kefir - Pomimo swoich wielu wszechstronnych zdolności zbyt daleko w życiu nie zaszedłeś.
  • Czy ja wiem, na pewno dalej, odważniej i zmyślniej niż ty - a do tego jeszcze zajefajnie tańczę:)[I sh*t you not!] Hashtagi: #patoprawica, #dehumanizacja, #glupota, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    lubie.kefir(2021-11-22)
Reklama