UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dżizas, bot-cenzuro!; "Dziś w obliczu kończących się zajęć szkolnych i odbywającego się dnia targowego ( Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    9
    lubie.kefir(2022-12-24)
  • @lubie.kefir - Wow jakie nowe info. Partia Razem partia typowo lewiciwa spadkobierca PZPR Adrian Z. - " towarzysz kefir zbyt leniwy nieudolny przygłup niereformowalny zwolenik morderców, ze wschodu won z partii. Fb tex typowy lewacki portal społecznościowy - towarzysz kefir za popieranie bestii morderców ze wschodu za posty antyludzkie ban blokada!!! Zbieg okoliczności? Czy poprostu zaczęli logicznie myśleć i oceniać postępowanie towarzysza jako antyspołeczne? W takim razie czy można spostrzegać towarzysza kefira jako człowieka ? Czy można mieć zaufanie do kogoś kto popiera morderców gwałcicieli? Proszę o chwilę refleksie mieszkańców naszego cudownego miasta. Wszystkim życzę wesołych zdrowych świąt oraz przyszłości bez lewackich agitatorów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Niszczlewactwo(2022-12-24)
  • @lubie.kefir - Idź precz kundelku Putina.
  • @Niszczlewactwo - Gunwniaku ze Szczytna bez nawet paletki, jakiego "naszego miasta", zaprawdę? Wracaj do swojej brunatniackiej dziury, z której wypełzłeś i nie zawracaj gitary porządnem ludziom, lib-kucu zakisły:) #poezja, #rewolucja, #TakSięRobiHistorię; Hashtagi: #antyfaszyzm, #antyimperializm, #FoodNotBombs
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    lubie.kefir(2022-12-24)
  • @lubie.kefir - Powtarzam poraz któryś jestem z Elbląga. I bardzo mnie cieszy że prawda cię boli oj bardzo boli. Zawsze jak cię boli to wyzywasz. Ja dziś zasiadam z całą rodziną do stołu wigilnego będę życzenia prezenty potrawy kolędy śmiech radość dzieci ogólny szacunek itp. Znasz takie piękne uczucia znasz tą atmosferę 40 letni samotny bezdzietny sfrustrowany lewaku? Twoja żółć nienawiść do wszystkich co nie lewackie kiedyś cię zabiję. Twoje samowychwalanie wynoszenie się na wyżyny mimo życiowej nieudolnosci prowadzi cię dzień za dniem do ruiny. Mimo wszystko wesołych świąt i trochę refleksji nad swoją głupotą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    4
    Niszczlewactwo(2022-12-24)
  • @Niszczlewactwo - Tej świętej rodziny, co to ją sobie zmyśliłeś na POtrzeby kuc-trollingu, szczytnieński a gołowąsy Kubusiu K. spod niesławnej gwiazdy? Paradne:) Spożywaj barszcz, na zdrowie, a o mnie się nie martw, ja sobie radę dam... ; ) #SłynneCytaty, #dlaMamyiTaty; Hashtagi: #poezja, #rewolucja, #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    lubie.kefir(2022-12-24)
  • @lubie.kefir - Dasz sobie radę??? Jednak mops dał paczkę? Super cieszę się razem z Tobą. Notabene myślisz że jak Ty swoje sukcesy wymyślasz to inni też mają taką fantazję? Znowu cię boli że jednak mam rodzinę a ty nie? Przykre co? Dam Ci radę porzuć ideologie morderców i gwałcicieli załóż rodzinę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Niszczlewactwo(2022-12-24)
  • @Niszczlewactwo - Ale rodzina. jpg to się tak słabo jednak liczy, innit? Besides, gdybym jakimś niechlubnym przypadkiem dorobił się POtomstwa twojego autoramentu i zdziadziałych POglądów, to niechybnie i bezapelacyjnie uznałbym to za życiową POrażkę - dziękuję, POstoję; ] Wesołego Przesilenia!:) #TakSięRobiHistorię; Hashtagi: #OtakePolske...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    lubie.kefir(2022-12-24)
  • @lubie.kefir - Tylko nie pisz mi tu że taki lewacki beton jak Ty obchodzi wigilię ? Ty prędzej uwierzysz w istnienie 55 płci niż w Boga. Powtarzam znowu mam potomstwo jak i wnuki. Więc o co kamam? Znowu coś cię boli że mam a ty możesz tylko o tym pomarzyć? W sumie która normalna kobietą chciała by takiego klamczucha bez wykształcenia jak Ty samochwałę i nieudolnego życiowo faceta bez szans na godną starość?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Niszczlewactwo(2022-12-24)
  • @lubie.kefir - I bardzo dobrze. Lepiej się nie rozmnażaj.
  • @Niszczlewactwo - Brightest flames burn quickest, mind - starości (w zaPOmnieniu) dożywają tylko nieudaczne, cykorią i jurgieltnictwem POdszyte stare dziady, co w sumie mówi nam o tobie wszystko, zdziadziały krzyżacki mitomanie:) #poezja, #rewolucja, #TakSięRobiHistorię; Hashtagi: #OtakePolske...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    lubie.kefir(2022-12-24)
  • @lubie.kefir - He he jaki ty żałosny jesteś. Faktycznie bardzo dobrze że jednak nie masz potomstwa. Następni żyli by na koszt państwa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Niszczlewactwo(2022-12-24)
  • @lubie.kefir - Skoro ja jestem zdziadzialy to kim ty jesteś oszuście notoryczny kłamco?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Niszczlewactwo(2022-12-24)
  • @Niszczlewactwo - Miszczem, kundelku:) #koteły; Hashtagi: #poezja, #rewolucja, #TakSieRobiHistorie;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    lubie.kefir(2022-12-24)
  • @lubie.kefir - " miszczem" he he chyba w łganiu o studiach i sukcesach. Smacznego barszczyku i pierożków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Niszczlewactwo(2022-12-24)
  • @Niszczlewactwo - Może lepiej żeby to się nie rozmnażało
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Paweł 678(2022-12-24)
Reklama