UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dziś też może być więcej narodzin niż zgonow... tylko trzeba wypędzić z Polski mefię deweloperksą. Każdego pracującego stać na mieszkanie. Obie nie są tak drogie jak Nam się wmawia. To wszystko to zmowa... wybudowanie m² mieszkania w bloku to koszta max 700 zł.
  • Zgodzę się z Tobą. Postawiłem z ojcem dom własnymi rękami.200 tys i parterowy dom z garażem w stanie surowym zamkniętym (cała elektryka, rury, tynki) stoi. Za 200 tys przy cenach 8k/m² to bym kupił tzw "mikro apartament" z widokiem na śmietnik lub okno sąsiada.
  • @postawiłem dom za 200tys. - A działkę miałeś za darmo? Jakaś uzbrojona działeczka w mieście to 200tys. Dolicz też wartość waszej pracy. Dwaj fachowcy po rok pracy (w praktyce 10,5 miesiąca, odliczając urlopy, święta, i po np. tydzień chorobowego) to jakieś kolejne 200tys. gdyby płacić od tego ZUS i PIT.
  • Ale nie płaciłem żadnego podatku:) Działka na własność, a działka, gdzie każdy z bloku ma udział? Pomyśl... mieszkanie 60m² kosztuje 500 tys zł. Czyli za 500 tys mogę kupić działkę w mieście, wybudować 140m² dom z garażem i mam działkę na wyłączność. Moje i nikt nie ma prawa mi tu wejść. I mam 100 tys na robociznę :))) Czyli podsumujmy.... dom 140m, garaż, własną działka, czy 60m mieszkanie i parking pod blokiem, gdzie jak znajdziesz miejsce to zaparkujesz ? Co jest cenniejsze ?:) bo jak dla mnie te 60m mieszkanie to jest warte max 150/170 tys zł i ani grosza więcej :)
Reklama