UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No i jak za wojny ten warczący od rana do późnego wieczora samolot nad Elblągiem i powiatem elbląskim !!!! Kiedy w końcu się to warczenie nad głowami skończy?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    25
    szlak człowieka trafia(2020-08-08)
  • @szlak człowieka trafia - Proponuję zimny kompres na głowę. Lewatywa też pomaga. Ewentualnie wyprowadzka w Bieszczady lub na Madagaskar.
  • @szlak człowieka trafia - Wyprowadz sie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Gandalf(2020-08-08)
  • @Gandalf - Sam się baranie wyprowadź !!!!! Ja mieszkam tu od dziesiątek lat, to niby dlaczego miałabym się wyprowadzać, bo jakaś jednostka robi interes kosztem mieszkańców Elbląga i z tego, co mi wiadomo również z całego powiatu elbląskiego. Wyprowadzić musi się ten, co zakłóca nam spokój, czyli właściciel tego warczącego samolotu lub samolotów. Ktoś zarabia pieniądze a my mamy cierpieć? Niedoczekanie tych, co ten spokój nam zakłócają. Weźmy tylko wczoraj, przyjechała do mnie rodzina w odwiedziny i chcieliśmy sobie na zewnątrz posiedzieć porozmawiać i powspominać w fajnej atmosferze, ale się nie dało przez te warczące gówno, totalny szok !!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    bez podpisu(2020-08-09)
  • @bez podpisu - Sorry zbyt pochopnie dałem Ci łapkę z kciukiem w dół. Oczywiście zgadzam się z Twoją argumentacją. Tak jeszcze wracając do tematu to w minioną niedzielę zaczął latać o godz. punkt siódma. Nawet jak jest już daleko posunięta pobłażliwość do tego typu działalności ale litości w niedzielę o tej porze?? To po prostu brak szacunku dla mieszkańców miasta. Totalne dno. Do wszystkich popierających entuzjastów proszę o motywy dlaczego z Olsztyna ich (z tym złomem)wyp**** ?
  • @dax - "Do wszystkich popierających entuzjastów proszę o motywy dlaczego z Olsztyna ich (z tym złomem)wyp**** ? "- Chętnie się również zapytam? Ktoś już wcześniej pisał, że gdzie by oni nie byli są wyrzucani, tylko na razie w Elblągu od kilku lat nie potrafiono ich stąd wyrzucić, ciekawe dlaczego???
Reklama