UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za komuny było lepiej, przypominam. Może i dodatkowe okienko kasowe nie działało na dworcu (całkiem jak za styropianów i Wróbla), ale przynajmniej różne tłuki, zwyrodnialcy i faszyści wywożący dzieci na śmierć do lasu nie reprezentowali nas w parlamencie. [Przykład senackiego, niejedynego tłuka (tłuczki?)z KO - zdj. ] #antyfaszyzm 🚩 #IdąBrunatni, #PiSPOjednoZło, #libki, #łajdactwo, #tusk, #PrawdaWasWyzwoli, #obrońcyZwyroli „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili, #psubraty. Do piekła!” (Mt 25,40) Hashtagi: #antyfaszyzm, #pushback, #ustawaWywozkowa, #bestie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    15
    lubie.kefir(2021-10-10)
  • @lubie.kefir - Robercie, ale przynajmniej na odcinku doszkalania ideologicznego nauczycieli dzięki ministrowi Czarnkowi nie odstajemy od Twoich ulubionych czasów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    patriot(2021-10-10)
  • @patriot - Obawiam się niestety, że i na tym odcinku - szkolenia ideologicznego i obywatelskiego - robota leży po całości. Minister Ciemnotek może i tam coś się stara ideologizować, ale szerzy jednak światoPOgląd kato-brunatny, wykluczający i faszystowski, stąd nie mogę uznać tej odpowiedzi za w pełni POprawną:)#antyfaszyzm, #PiSPOjednoZło, #zwyrodnialcy, #libki, #tusk Hashtagi: #IdaBrunatni, #patoprawica, #znieczulica, #czysteZlo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    lubie.kefir(2021-10-10)
  • @lubie.kefir - Panie Robercie z całą sympatią, nie idzie Pan tą drogą. .. Tak zwani uchodźcy mają w społeczeństwie tak zły PR (ich wspolwyznawcy ciężko sobie na to zapracowali)że tym nawolywaniem tylko wkurza Pan ludzi. Nawet wyborcy lewicy są w tej kwestii mocno podzieleni, nie mówię tu o aktywistach tylko zwykłych ludziach. Polacy ich nie chcą a dzięki waszym działaniom wzmacnianie tylko poparcie dla Pisowcow.
  • Hm, no gdybym miał kierować się tylko tym, kto i co "ma w społeczeństwie dobry PR", to musiałbym się zająć chyba promocją gorzały wśród nadwiślańskiego ludu; Uwaga, nauczam: - W odpowiedzialnej działalności publicznej odpowiedzialny polityk winien nie SCHLEBIAĆ ZWYRODNIAŁYM ŻĄDANIOM KRWIOŻERCZEGO I RASISTOWSKIEGO PLEBSU, ale tłumaczyć społeczeństwu, jeśli ono samo do tej wiedzy jeszcze nie dorosło, co jest właściwe, a co - z każdego w zasadzie punktu widzenia, od humanizmu poczynając, na religijnych nakazach i zwykłej ludzkiej przyzwoitości kończąc - jest czystym złem i zwykłym zwyrodnialstwem. I o ile rozumiem, że nawet część wyborców tzw. lewicowych jest dziś brunatną, nienawistną propagandą lejącą się z głównych przekaziorów otumaniona, o tyle na mnie/na nas, ludziach lewicy, oświeconych i postępowych, spoczywa obowiązek niuansów tych tłumaczenia i drogi PRAWDY, ROZUMU i GODNOŚCI CZŁOWIEKA wskazywanie. I nie interesuje mnie zupełnie oburz hipokrytów, ignorantów i krypto-rasistów - albo stoją w tej walce po Jasnej Stronie Mocy, albo niech. .. no, oddalają się w szybkim tempie do obozu zwyroli, morderców dzieci i faszystowskich zbójów. Hashtagi: #IdaBrunatni, #patoprawica, #znieczulica, #czysteZlo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    9
    lubie.kefir(2021-10-10)
  • @lubie.kefir - Masowe gwałty w Kolonii o których stojąca po jasnej stronie mocy prasa i telewizja tuszowala, płonące przedmieścia Paryża, brutalne ataki dziczy na kierowców w Calais, morderstwa, gwałty i wojny gangów w chociażby Szwecji, przerażeni mieszkańcy greckich wysp którym uchodźcy pladrowali posesję. Mam wyliczać dalej. K. .. a m. c mamy prawo czuć się bezpiecznie w własnym kraju a jak się komuś to nie podoba to niech sam w. .. .. a obojętnie czy jest brunatny, czerwony czy różowy i taka jest prawda niestety.
  • @Soter - Bredzisz, prawaczku - ani nie było żadnych "masowych gwałtów w Kolonii", ani żadnych nadzwyczajnych "wojen gangów"w Szwecji (konfliktów o hajs z broni i dragów np. w wykonaniu skandynawskich Hell's Angels rzecz jasna nie liczę), Szwecja ciągle stoi i ma się dobrze, zaś o uchodźcach np. na greckich wyspach a)nie masz bladego pojęcia i b)mógłbym ci opowiedzieć książkę historii, od których byś się jeszcze popłakał (choć jak wiadomo, rasiści i prawaki serca i sumienia nie POsiadają:)Zatem dobra rada - przestań usprawiedliwiać swój rasizm, szowinizm, ale przede wszystkim STRACH przed innością i zacznij używać rozumu. Bo to, że bronisz słusznej sprawy w przypadku np. #NIEdlaObwodnicyWschodniej, to w tym kontekście - głupawych i propagandowych, ignoranckich ataków na biednych ludzi szukających schronienia przed wojną i lepszego życia - wcale nie czyni z ciebie lepszego człowieka; a Jezusek paczy:) Hashtagi: #CokolwiekUczyniliscieJednemuZtychNajmniejszych...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    lubie.kefir(2021-10-10)
  • @lubie.kefir - Nie wkurzaj mnie cymbale bo mam e czterech literach i twoją lewicę i prawicę ale nie mam zamiaru żyć w kraju z kolejnymi darmozjadami i jeszcze czuć się zagrożony. Społeczeństwo ma jasny przekaz dla tych twoich uchodźców: paszol woń. Mam propozycję niech ciężar utrzymania tych pasożytów weźmie na siebie lewica i te darmozjady z Watykanu i ich polscy namiestnicy do spółki bo jedni drugich warci.
  • Dla takiego modelu brunatno-rasistowskiego, zapyziałego "społeczeństwa", jakie tu, hehe, nam prezentujesz, to przekaz mamy jeden:)#doBudy!:)#antyfaszyzm #RefugeesWelcome #TaxTheRich 🚩 Hashtagi: #IdaBrunatni, #patoprawica, #znieczulica, #czysteZlo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    lubie.kefir(2021-10-10)
  • @lubie.kefir - Ja rozumiem, że lewicową tolerancja działa jedynie w przypadku osób o tych samych poglądach co wasze.
  • @lubie.kefir - Ty naprawdę jesteś mocno zaburzony.
  • @lubie.kefir - Szczekaj, ujadaj i wyj ile chcesz. Tyle ci zostało nieszczęśniku.
Reklama