UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Na temat wojska, rygoru czasu komuny i wykonania. rozkazu pytajcie dzisiejszych bohaterów 20-letnich co mają rozum dzięki Google. Oni prawdę znają najlepiej.... jeśli wojna z Ukrainy dojdzie do Polski, pierwsi pouciekają w świat bo taka ich moc i miłość do ojczyzny.
  • @As63 - Miłość do ojczyzny, czy miłość do głupoty? Żaden człowiek z rozumem właśnie do tej wojny z Rosją nie dołączy, bo wie, jak jesteśmy robieni w konia przez NATO i Ukrainę. Niedługo minie rok tej wojny, a Ty nadal wierzysz w bajeczki z telewizji i "niezależnych" mediów należących do amerykańskich koncernów? To właśnie powinni zrobić ludzie - uciec za granicę i ja też ucieknę! Chcecie wojny, to sobie walczcie i nie miejcie pretensji do ludzi, którzy chcą żyć w pokoju i z dobrymi relacjami ze wszystkimi sąsiadami, a nie tylko tymi wskazanymi przez Bidena, czy innego Trumpa.
  • Sorry nie interesuje mnie polityka, a mam swój wiek i wiem co piszę ! Problem poruszony był płętą, nikt nie chce wojny, Ukraince też nie chcieli.... problem w tym że Ci którzy byli w wojsku i rozumieją co znaczy rozkaz, bronili by swojego kraju a myślący jak ty mają wszystko w d.., wystarczy kasa, komórka... podobnie podepczecie leżącego bo po co mu pomagać. Rozpieszczone mami synalki którzy mają siłę po prochach.
  • Biednyś boś głupi.
  • @A63 - Masz swój wiek i niczego się przez te lata życia nie nauczyłeś. Byłeś przez całe życie manipulowany i okłamywany przez oba bloki, dla których przez całe swoje marne życie byłeś jedynie pachołkiem do wyzyskania, a w nagrodę dostałeś kiepskie zdrowie, marną emeryturę i niehumanitarne kolejki do lekarzy. Ale to nie jest Twoja wina! Po prostu nie miałeś możliwości, które my teraz mamy! Ciesz się, że są ludzie, którzy mogą sobie sprawdzić, jak ta wojna wygląda według innych punktów widzenia i uzyskują i nagłaśniają informacje, których nigdy nie usłyszych od NATOwskiej propagandy. To dzięki nam nie siedzisz jeszcze w zabłoconym okopie i nie czekasz aż spadnie na Ciebie bomba, ale jest nadzieja na pokój. Ale ja Cię nie potępiam! Wręcz przeciwnie, to Ty dla mnie jesteś bohaterem, bo budowałeś ten kraj w ciężkich warunkach, a nie jakiś żołdak, który miał Cię pacyfikować, gdy się wychyliłeś. To nie wojsko broni ojczyzny. Wojsko wykonuje rozkazy polityków, którzy są pod wpływem różnych lobbystów i to ich interesów broni. Przecież to czujesz! Rozkaz jakiegoś zakompleksionego, głupiego buca, który poszedł do wojska, bo nie nadawał się do żadnej innej pracy i nie radził sobie w życiu nic dla mnie nie znaczy. I to nie jest pogoń za kasą i ignorancja, ale właśnie przejaw zdrowego rozsądku.
  • Zdrowy rozsądek nie uciekać egoistycznie patrząc tylko na swoje dobro. Gdyby wszyscy uciekli w stanie wojennym dziś miałbyś nadal ZSRR w Polsce
  • @As63 - Nie myl miłości do ojczyzny z miłością do pisu. Zostaną tylko pislamisci. Normalni Polacy nie mają chęci ginąć za pis i za kler
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    4
    Nie będę bronił pislamadu(2022-12-17)
  • @A63 - "problem w tym że Ci którzy byli w wojsku i rozumieją co znaczy rozkaz, bronili by swojego kraju" JAK DO TEGO DOSZEDŁEŚ SHERLOCKU??? Ja byłem w wojsku i nie zamierzam bronić pisowców ani księży. Po 8 latach rządów pis nie czuje już przywiązania do tej ziemi. Ani kropli krwi nie przeleje za taką ojczyznę w której ważniejsza jest chuć księży niż bezpieczeństwo dzieci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    6
    Nie dogadamy się(2022-12-17)
  • @Nie będę bronił pislamadu - Nie popieram dyktatury pis, widać że masz garalete a nie mózg.
  • @Nie dogadamy się - Nie chodzę do kościoła z uwagi na klera, nie cierpię Kaczyńskiego i jego sług
  • @A63 - A dyktaturę po pod protektoratem berlina i brukseli popierałeś? Było ok? Bo tusku jak ratlerek robił wszystko co tamci chcieli? Gratuluję.
  • @A63 - Dalej nie dostrzegasz sprzeczności w swoim sposobie myślenia. Jednocześnie twierdzisz, że żołnierze walczą za Polskę i miłość do ojczyzny oraz, że walczyliście przeciw polskim żołnierzom, żeby obalić w Polsce komunę. Żołnierz ma wykonać rozkaz i ma go nie obchodzić jego powód. Ja nie będę wykonywał rozkazów ludzi, którzy dostali rozkaz obrony sprzedawczyków, którzy zrujnowali kraj. Skoro żołnierze przysięgali bronić ojczyzny, to czemu Morawiecki i jego gang nadal rządzi? Czemu Tusk nadal chodzi wolno? I nie, nie byłoby ZSRR. Gdyby Polska była rządzona przez rozsądnych ludzi, to ZSRR bałoby się nawet pod płot na granicy podejść, bo niemieliby szans przy bogatym, nowoczesnym i silnym kraju. Sami komuniści nie mieliby żadnych argumentów, aby upierać się przy swoim światopoglądzie. Ale bogactwo kraju nie bierze się z kradzieży polskiego majątku i wyzysku Polaków. Poza tym, czemu mam bronić ludzi, którzy sami wpakowali się w wojnę? To ich sprawa. Ja jestem za pokojem i dobrymi stosunkami z Rosją. I czym w ogóle jest ta "ojczyzna"? Możesz mi przypomnieć, kiedy wybieraliśmy kraj, w którym się urodzimy? Ja niczego takiego nie wybierałem, więc czemu mam tego teraz bronić? Ja nie czuję tej magicznej więzi z jakąśtam "ojczyzną". Dla mnie Polska to jedynie jedna ze stref płacenia podatków i nie widzę niczego złego w tym, żebym miał żyć i płacić podatki w Portugalii, albo nawet w Rosji.
  • @Nie dogadamy się - cap
  • cap
Reklama