UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Byłem na wakacyjnym wyjeżdzie na Węgry. Któregoś dnia gdy siedziałem i kontemplowałem piękno starego Budapesztu, podszedł do mnie facet i pokazał mi gazetę w której połowa pierwszej strony to było zdjęcie robotników na terenie stoczni w Gdańsku. Tak dowiedziałem się o tym, że zaczął się Sierpień'80.Byłem świeżo upieczonym maturzystą, miałem zielono w głowie i nie bardzo zdawałem sobie sprawę jak trudne czasy - nadciągają. Gdy teraz patrzę na ten rozentuzjazmowany tłum na ulicach Mińska to nie wiem czy Oni rozumieją co ich czeka. Chciałbym aby los oszczędził im tego co przez lata doświadczyli zwykli polscy obywatele. Droga od obalenia systemu do wolności jest długim ciemnym tunelem, a światełko na jego końcu to może być neon Lidla lub Biedronki. Oby nie. .. .
 • Lepszy neon Lidla niż PSS-u z musztardą i octem w roli głównej. Ludziom się w d. .. poprzewracało i wybrzydzają na wszystko.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  7
  KatNaIdiotów(2020-08-18)
 • ale komuchu o co chodzi? kartki na cukier, buty i salceson wolisz plus dwa programy prowadzone przez chłoptasi w mundurach ? a może festiwal ruskich pieśni chcialbyś reaktywować, pluć na żołnierzy niepodległosciowych i robic z nich bandytów, a pijaka Swierczewskiego mieć za patrona i na banknotach ? czlowieku ty wstydu za grosz nie masz, o przyzwoitości nie wspomnę,
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  4
  wkur...(2020-08-18)
Reklama