UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński POchwalony, Towarzyszki i Towarzysze, dziś porozmawiamy sobie o nieudolności elbląskiego, post-styropianowego ratusza i niemocy sprawczej jego neoliberalnej ekipy w temacie budownictwa i odbudownictwa Elbląga. Jak donosi nam prasa sprzed ponad 70 lat, najskuteczniejszym społecznie i gospodarczo sposobem odbudowy miasta i zapewnienia w nim odpowiedniej ilości mieszkań i izb mieszkalnych dla ludności, było/jest wsparcie tejże ludności a)lokalami do zagospodarowania/remontu (to akurat dzieje się do dziś w ZBK, które przekazuje mieszkańcom niemal wyłącznie mieszkania zrujnowane i wymagające poważnych remontów), i b)kredytami, umożliwiającymi takich prac przeprowadzenie. Tego ostatniego oczywiście już za post-styropianowej, neoliberalnej władzy nie uświadczysz, bo przecież mieszkanie ma ci dziś sprzedać po paskarskich cenach patodeweloper-złodziej (30% i więcej marży dla wyzyskiwacza!), zaś remont ew. może ci przeprowadzić "niewidzialna ręka ryku", jak jej dołożysz jeszcze. Dramat POkolenia, Wam POwiem - i dlatego niezmiennie twierdzę, że ZA KOMUNY BYŁO LEPIEJ! A jak ktoś uważa inaczej, to czekam na - rozsądne - argumenty:)#SocRev #TaxTheRich! ✊🚩 Hashtagi: #patologia, #CoscieSsynyUczyniliZtaKraina?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    12
    RobertKoliński(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - Robert wstaw swoje zdjęcie, chce zobaczyć jak wyglądasz. Ile masz lat? Masz dzieci ? Żonę ? Twoje poglądy polityczne mnie pociągają. Chcę Cię poznać. Chyba się zakochałam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    5
    Ewelinaaa(2021-12-19)
  • RobertKoliński @Ewelinaaa - To bardzo miłe, co #Ewelinaaa pisze, ale niestety moją wybranką jest Polska (kochanka mi tak kazała napisać xd)i proszę mi w pracy nie składać matrymonialnych ofert, iż się płonię i tracę rewolucyjny wątek (to już ja; )Po zakończonej sukcesem rewolucji ludowej przyjdzie czas na laury&romanse, ale na razie - Niechaj Żyje Społeczna Rewolucja!:)#SocRev #TaxTheRich! ✊🚩 Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    RobertKoliński(2021-12-19)
  • @RobertKoliński - Twoja wybranką jest Polska bo cię utrzymuje ot i cała twoja ideologia która tu uprawiasz od rana do wieczora. Już kiedyś był taki jeden psychopata co tak mówił "moja wybranką są Niemcy"później chciał podbić cały świat
  • @Ewelinaaa - On śmieje się z Kaczuszki a sam jest już starym bezdzietnym kawalerem mieszkanie po rodzicach mimo że "pracowal"za granicą nie kupił sobie nic własnego. Prawdopodobnie bez stałego etatu o emeryturze więc nie ma co marzyć źle trafiłaś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Niszczlewactwo(2021-12-19)
  • @Niszczlewactwo - Cóż, nie pytałam się o jego stan majątkowy(tak są jeszcze takie kobiety :])ale o inne rzeczy. Mentalnie pasujemy do siebie i nie mogę przestać myśleć o Robercie. Nie ważne co posiada, ważne jakie ma serce! A czuję, że bardzo dobre. :)Czuję, że to moja bratnia dusza. Wiesz, przychodzi taki czas w życiu, że przekonujesz się iż liczą się proste rzeczy. Nie kasa tylko miłość. Że każdy ranek to nowy początek. Że można porozmawiać bez ściem, tarcz i szóstych znaczeń, i mówić dokładnie to co myślimy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Ewelinaaa(2021-12-19)
  • @Ewelinaaa - Super życzę szczęścia i gratuluję wyboru najbardziej inteligentnego człeka w mieście
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Niszczlewactwo(2021-12-19)
Reklama