UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ciekawe, jak dziś wyglądałoby nasze miasto, gdyby nie 1989 rok i przemiany z tym związane, a przede wszystkim fatalna decyzja premiera Buzka, / tak dziś chwalonego, choć nie wiem za co / o reformie administracyjnej z 1999 roku likwidujaca 33 województwa. Ciekawa byłaby dyskusja / seria artykułów na łamach Portelu o trzech postaciach i ich negatywnym wpływie na niektóre dziedziny życia naszego kraju. 1/ Kaczyński za całokształt, 2/ Balcerowicz za likwidację PGR, 3 / Buzek za reformę administracyjną
  • Nie sam Buzek - dodaj kolesiów z Solidarności, to oni są współodpowiedzialni za upadek miasta
  • Kaczyński za całokształt. .. ciupa
  • "Kaczyński za całokształt"- no ja myślę że do ciupy to bandytów się wsadza a chyba Kaczyński nim nie jest. Znam innych co wyprzedawali majątek Polski, sprzedawali się Berlinowi i Brukseli, działali na niekorzyść państwa, ściskali się z Putinem w Smoleńsku, na molo w Sopocie. .. .. kontynuować. .. ??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    19
    kjygbi(2022-02-26)
  • @kjygbi - Walnij się pisowcu w łeb.
  • Nie muszę, może trochę merytoryki, faktów a nie takich pustych sloganów od zrytej przez np tvn ienawiść pałki? Może jakiś konkurs na fakty, argumenty ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    asdfghjk(2022-02-26)
Reklama