UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kolejna dobra robota pana Daniela L. W latach 70 - tych wielokrotnie korzystałem z przychodni przy Stoczniowej, przeprowadzano tam nawet drobne zabiegi chirurgiczne. Korzystałem również z zabiegów dentystycznych u p. Dr. Elżbiety Wileńskiej- po latach zoriętowałem się, że zabiegi dentystyczne u pani Eli, były na wysokim poziomie, o wiele wyższym, niż te które wykonywano na zachodzie I za które płaciłem bardzo słono. Plomby pani Eli noszę do dziś, te zachodnie wypadają regularnie co roku, właśnie wtedy rozmawialiśmy o tych anomaliach. System obecnie zmienił jakość i częstotliwość usług medycznych, z niewątpliwą szkodą dla pacjętów
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    2
    Zoomed..(2023-09-30)
  • @Zoomed.. - Pani Wileńska, najgorsza dentystka, u której byłam. Obcesowa, niemiła. Poharatała mi dziąsło wiertłem, okazało się, że była krótkowidzem i nie lubiła nosić okularów... No ale to historia...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Gochna(2023-10-01)
  • @Gochna - Miała Pani pecha. Ja do dzisiaj leczę zęby w prywatnym gabinecie dr Elżbiety Wileńskiej i jestem bardzo zadowolona. Ale mam też złe wspomnienia po prywatnym leczeniu u innego stomatologa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Anna L.(2023-10-01)
  • @Gochna - Miełeś pecha, ja piszę o czasach, kiedy była dobra, później system się, zmienił I wszystko co było dobre... , zaorali, .. panie komu to przeszkadzało, bezpłatna służba zdrowia, szkoły, wczasy pracownicze, to I p. Wileńska się zmieniła, kapitalizm zaczął ograbiać nas z každej strony- ograbili Zamech, Plastyk, Truso, Zakłady Mięsne - służba zdrowia kazała nam słono płacić, a szkoły teraz tylko dla bogaczy -, takim Olechnowiczom, Tuskom, Balcerowiczom Wałęsom, Kwachom Komorom, Buzkom, Kaczyńskim, - - żyje sie dobrze. a nam czy tak bardzo się poprawiło?Kiedyś to jeszcze možna było dobrze zarobić na zachodzie 1: 100,a dziś prawie to samo I nie opłaca się nigdzie ruszać.
Reklama