UWAGA!

15 lat temu w Elblągu... policja chciała ISO

Elbląg, 15 lat temu elbląska KMP starała się o certyfikat jakości ISO
15 lat temu elbląska KMP starała się o certyfikat jakości ISO (fot. arch. portEl)

W tym roku Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl skończyła 15 lat. Z tej okazji przypominamy, o czym pisaliśmy przed laty. Dziś wiadomości z 8 listopada 2001 r. Wówczas informowaliśmy o tym, że Komenda Miejska Policji w Elblągu starała się o certyfikat ISO. I ostatecznie go otrzymała, jako pierwsza w kraju.

Elbląska Komenda Miejska Policji zakończyła proces ubiegania się o certyfikat jakości ISO. Dobrą ocenę zarządzania "firmą" potwierdzili dziś specjaliści z Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji w Warszawie. Pozytywna ocenia oznacza, że w najbliższym czasie do Komitetu Technicznego PCBC, który wydaje certyfikaty, trafi wniosek o przyznanie go elbląskiej komendzie.
       - Prace nad skutecznym zarządzaniem jakością, współpracą z samorządem i obsługą mieszkańców trwały od 1999 roku - mówi zastępca komendanta miejskiego, Krzysztof Święcicki. - Dla nas to duży sukces, myślę także, że i dla pozostałych policjantów. Dzięki usprawnieniu zarządzania każdy z nich wie teraz, po co tu przychodzi i jak będzie wyglądała jego dalsza kariera.
       Elbląska policja będzie jedyną komendą w kraju i jedną z niewielu na świecie, której jakość pracy potwierdzi międzynarodowy certyfikat ISO.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama