UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O dach dla samochodu

 
Elbląg, O dach dla samochodu

Plany urbanistyczne, sporządzone przed paru laty, przewidywały niewielki tylko rozwój motoryzacji. Między innymi w Elblągu w tzw. osiedlach śródmiejskich nie pomyślano o dostatecznej liczbie miejsc na garaże - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 24 czerwca 1965 roku.

W paru miejscach - zgodnie z obowiązującymi przepisami - zlokalizowane zostały małe zespoły garaży. Niestety ze względu na opieszałość części osób, którym zostały wydane zezwolenia na budowę garaży - ustalone miejsca nie zostały wykorzystane. W najbliższym więc czasie nastąpi weryfikacja wydanych zezwoleń, co przyczyni się zarówno do pozytywnego załatwienia realnych wniosków na budowę, jak i umożliwi likwidację szeregu prowizorycznych pomieszczeń garażowych w śródmieściu. Użytkownicy prowizorycznych pomieszczeń wykorzystywanych jako garaże, powinni we własnym interesie skorzystać z możliwości budowy garaży z prawdziwego zdarzenia. Unikną w ten sposób nakazów likwidacji swoich prowizorek.
      
S.M.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama