UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do zen jeszcze: skoro wg ciebie komuna tylko niszczyla, napisz mi prosze ile powstalo szkół, szpitali i przedszkoli od 1945 do 89 i od 89 do dzis:))) Nawet sie nie kompromitu, bo A. albo nie znasz dobrze gospodarki Polski, historii, albo piszesz jak gamon po to zeby pisac. .. Nie ublizajac Tobie. .. Spojrz na dane i komentuj, bo puki co to co piszesz jest naprawde słabe. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    dorolnikazena(2019-06-23)
  • Ty nie znasz, to wszystko pobudowali Polacy, a nie komuna, gdyby nie komuna to wybudowwaliby dużo więcej i lepsze, wystarczy spojrzeć na budynki przedwojenne jak pobudowali, to stoją do dzisiaj i w dobrym stanie, a budynki budowane za komuny się sypią i co chwila wymagają remontu, w dodatku są brzydkie i do tego glupkowate pomysły komunistów jak budowa klocków z betonu koło zamku w Malborku czy w Pasłęku na starówce zamiast odbudowy zabytków. A na dane to Ty spójrz komuna to 1 z najgorszych rzeczy, które spotkały Polskę w historii, dodatkowo rozpili część Polaków i wytworzyli duży problem alkoholizmu, na szczęście teraz ten proces już zamiera. Mało jest nowych amatorów jaboli. A stocznie to tak samo załatwili związkowcy dodatkowo korupcja i kradzieże materiałów, jak farby wywozili na lewo cysternami. W dodatku kto kupi zwykłego kontenerowca z polskiej stoczni czy masowca/drobnicowca jak w Chinach czy w Bangladeszu/Indiach wybudują taki statek 2 razy taniej. Stocznie musiały się przestawić na produkty High-Tech zaawansowane technologicznie i te stocznie i firmy prywatne, które u nas produkują takowe mają się dobrze, np. producenci luksusowych jachtów, statków na LNG, platform wiertniczych, wielkich suwnic i żurawi statków hydrograficznych czy produkcja dla Marynarki wojennej. To powinny produkować polskie stocznie. Bo w prostych wyrobach nie wygramy cenowo z Chińczykami czy Hindusami, którzy pracują np za 10 USD/dzień. Musimy konkurować techniką i jakością. Ja całe życie i dzieciństwo wychowałem się na ursusach, jeździłem nimi i je naprawiałem i wiem co mówię. Jeszcze c360 nie wytrzymał dłużej niż 4-5 tysięcy motogodzin do remontu silnika, natomiast te zachodnie wytrzymują po 10-15 tysięcy motogodzin bez remontu. Jako ciągnik na małe i średnie gospodarstwo jest dobry, ale jak ktoś ma już ok 30 ha to ciężko jest nim obrabiać całe pole. Sam mam takowego Ursusa c 355 jednego z pierwszych wyprodukowanych z 1971 roku, mój dziadek go kupił nowego, ale na moje ok 30 ha już za ciężko się nim pracuje, No i w przyszłości będę musiał dokupić 2 traktor. Zobaczymy czy Ursus w Lublinie odżyje, jak tak, to może od Ursusa coś kupię, bo jest na podzespołach zachodnich.
Reklama