UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z myślą o sezonie letnim

Rada Zakładowa elbląskiego "Zamechu" rozpoczęła już przygotowania do akcji letniej - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 22 lutego 1962 roku.

Sprawy wypoczynku, turystyki i sportu były przedmiotem odbytego ostatnio posiedzenia prezydium rady. na posiedzeniu postanowiono m.in. objąć tegoroczną akcją kolonijną 810 dzieci pracowników. Spędzą one wakacje w ośrodku kolonijnym fabryki numer 2 (b. ZUT) w Sadlinkach oraz w stałym ośrodku w Borkowie. W związku z rozszerzeniem zakresu akcji kolonijnej rada zakładowa wystąpi o dofinansowanie jej z funduszu zakładowego.
       Omówiono również sprawy połączenia dwóch ognisk TKKF w jedną całość. Połączone ogniska TTKF będą - zgodnie z postanowieniem prezydium rady - gospodarzami dwu spośród czterech należących do zakładu przystani wodnych. Na przystaniach tych otwarte zostaną wypożyczalnia sprzętu wodnego dla pracowników. Pozostałe przystanie oddane zostaną pod opiekę ZKS "Olimpii" oraz zakładowego koła PZW.
       W końcu ub. roku Rada Zakładowa "Zamechu" zakupiła sprzęt turystyczny w postaci kompletnego wyposażenia namiotów. W oparciu o ten sprzęt, oprócz ośrodka campingowego w Krynicy Morskiej, zorganizowane zostaną stałe biwaki dla załogi. Nie pominięto także wycieczek zagranicznych. Zorganizowane zostaną dwie wycieczki autokarami za granicę, których koszt zostanie częściowo pokryty z funduszów związkowych.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama