UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Którędy to ma niby iść skoro ma ominąć Górę Chrobrego i Bażantarnię, bo jakoś sobie nie mogę tego wyobrazić.
  • Do Góry Chrobrego następnie wąwozem koło Góry Chrobrego (tym co był brukiem wyłożony), przez parking u podnóża włączone do istniejącej nowej nawierzchni.
  • Między działkami, równolegle do nowych domów na Żurawiej, przetnie Chrobrego i dalej pasem zostawionym naprzeciw rzedu willi ustawionych prostopadle do Chrobrego, choć z adresem Chrobrego. Wspolczuje
  • To wtedy zapomnijcie już na zawsze o stoku, bo nie będzie parkingu.
  • Parking masz ten co był płatny jadąc od miasta po prawej stronie (tam gdzie ratrak stoi). A po 2 ze stokiem już nie ruszą, wyciąg ściągnięty, tak jak z basenem i wieloma rzeczami w tej mieścinie.
  • Nie tak
  • No przecież napisałeś, że tędy będzie droga, czyli właśnie na tym parkingu, który zniknie
  • Byłeś na/przy Górze Chrobrego ?? Widziałeś jak tam wygląda?? Masz dwa parkingi po prawej wielki i nazwijmy to na wprost mniejszy i właśnie po tym mniejszym kiedyś były plany by była puszczona droga wąwozem obok góry później za górą lekko w prawo do ul. Wschodniej i tamtędy do Łęczyckiej, aktualnie ul. Wschodnia jest ulicą od Łęczyckiej wyłożoną płytami typu jumbo, a w dalszej części jest drogą gruntową, przy której znajduje się parking leśny, a dalej jest droga leśna. Dokładnie co do metra nie jestem wstanie Ci pokazać jak będzie przebiegała, bo tego chyba jeszcze nikt nie wie, są tylko przypuszczenia i plany słyszane od lat 80,znając naszych włodarzy, może być tak, że dla oszczędności nie będą patrzeć na przyrodę i puszczą byle jak przez środek, pozbywając się problemu Góry Chrobrego jako stok.
Reklama