UWAGA!

503, czyli wyścig z czasem i pogodą

 
Elbląg, Na razie aura jest łaskawa i roboty przy przebudowie drogi 503 i 504 idą pełną parą (kadr z filmu)
Na razie aura jest łaskawa i roboty przy przebudowie drogi 503 i 504 idą pełną parą (kadr z filmu)

Drogowcy pilnie śledzą długoterminowe prognozy pogody. Na razie aura jest łaskawa i roboty przy przebudowie drogi 503 i 504 idą pełną parą. Niestety, przed 1 listopada nie uda się całkowicie otworzyć skrzyżowania przy dawnym Feniksie.

Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Dziwne, ze jeszcze nie ma zadnego komentarza niezadowolajacego. No Elblagi do dziela.
 • Temat nie interesuje elbląskich rowerzystów gdyż nie będzie tam ścieżki rowerowej. www.bikerelblag.hg.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Darecki ESR(2012-10-17)
 • pierwszy komentarz niezadowalającego
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pierwszy(2012-10-17)
 • Kołku z pierwszego wpisu, nikt nie pisze, bo wszem i wobec wiadomo, że inwestycja została źle zaplanowana, źle wykonywana i jeszcze gorzej nadzorowana. Jeśli tego nie rozumiesz, to proponuję abyś zajął się zbieraniem znaczków, a nie śledzeniem wpisów w necie.
 • Połowa miasta bez tramwai i nadal nic się nie zmieni. STRATY i puste wagony tak wygląda rzeczywistość. Popieram ostatni wpis. Już nie chce się pisać o tych co robią, robią i robią.
 • Obecnie jest czas na wyremontowanie starych wozów, które powinny uzyskać nowy wizerunek.
 • Oj, elblążaki. Tramwaj "wróci" już w grudniu, którego roku?-Nie Powiedzieli:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Stara bimba:)(2012-10-17)
 • Teraz to już w mieście nie wiadomo o co chodzi po działaniach wojennych nie było takiego bałaganu.
 • Samo się nie przebuduje a duża ilość instalacji podziemnych wymagających przełożenia z zachowaniem ciągłości działania instalacji wod-kan, co, elektrycznych, telekomunikacyjny to sprawa poważna. Było by dużo szybciej gdyby nie kretyńska decyzja inwestora czyli Urządu Miasta zmuszająca wykonawcę do utrzymywania "przy życiu" również spółki Tramwaje Elbląskie, której działalność na czas remontu należało moim zdaniem zastąpić w 100 %autobusami. Było by taniej i lepiej i dla budowlańców i dla podróżnych. Niestety, utrzymywanie świętości jaką dla wielu elblażan są tramwaje kosztuje. Ale komu w Elblągu zależy aby było lepiej i taniej ? Wszak ekipę pana Słoniny nagrodzono za wysoki "przerób" unijnych dotacji i dużą ilość stali i metali kolorowych wbudowaną w infrastrukturę na terenie określonym granicą administracyjną miasta a nie za rozsądek i efektywność w wydawaniu pieniędzy. Jedyna pociecha że po przebudowie ulice w centrum Elbląga przestaną straszyć przemysłową urodą z okresu początków kapitalizmu. Budujemy Nowę Miasto ! Bez idei i bez entuzjazmu ! (Budujemy to co inne miasta w większości zbudowały za czasów sekretarza Gierka, tak to wygląda niestety). Hero.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Heronim Zabiełło(2012-10-18)
 • Mądry Hieronimie a może twoją firmę niech zamkną ciekawe co powiesz swojej rodzinie że nie masz za co jej utrzymać bo ktoś bardzo inteligentny zaplanował remont tak żeby powykańczać wszystkie firmy. ten remont będzie trwał i trwał. Więc według ciebie jak wszyscy pójdą na pośredniak to będzie lepiej. może lepiej następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz. ten remony można było zaplanować inaczej. Jesteś człowieku żałosny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  basieńka85(2012-10-18)
 • Drodzy i wiecznie nie zadowoleni elblązanie. Inwestycja była planowana, inwntaryzowana i projektowana przed 2010 rokiem. Teraz wszyscy łacznie z wykonawcami muszą walc zyć z pojawiajacymi się a niezaplanowanymi problemami których nikt wczesniej nie przewidział. A to kosztuje czas i pieniadze. To samo dotyczy mostów na kanale. więc grzecznie czekajmy aż wszystko pomyślnie się zakończy. Wreszcie bedziemy mieli cos porzadnego w miescie socrealizmu społecznego.
 • W obecnie nam panujacych czasach wszystko da się zaplanować. Wystarczy tylko trochę dobrych chęci. Ja na dzisiejszy dzień zaplanowałem odwiedziny akcji informacyjnej pierwszego elbląskiego kontrapasa i oczywiście udało mi się - fotki w Kalejdoskopie ESR
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Darecki ESR(2012-10-19)
Reklama