UWAGA!

ABC funduszy unijnych dla przedsiębiorców

Na czym polega ocena merytoryczna projektów realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury? Jakie najczęstsze błędy popełniają beneficjenci w trakcie realizacji projektów? Na te oraz inne pytania udzielane będą odpowiedzi podczas kolejnego spotkania „ABC funduszy unijnych dla przedsiębiorców”.

Szkolenie poprowadzi ekspert z Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się także jak należy poprawiać błędy popełniane podczas realizacji projektów. Zaprezentowane zostaną również ważne terminy związane z realizacją projektów oraz omówione zostaną niezbędne dokumenty, konieczne do podpisania umowy o dofinansowanie.
       Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców, którzy składali wnioski o dofinansowanie na działanie 1.1.5, 1.1.7, 1.1.8 oraz 1.1.9. Organizatorem spotkania jest Henryk Słonina, Prezydent Elbląga.
       Spotkanie odbędzie się 18 listopada o godzinie 11.00 w Sali 300 Urzędu Miejskiego. Przedsiębiorcy zainteresowani szkoleniem proszeni są o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 16 listopada, pod nr tel. (55) 239-33-16, fax. (55) 239-33-46 lub drogą elektroniczną na adres: orlikowska@umelblag.pl lub wsifu@umelblag.pl. Rejestracja uczestników od godz. 10.30.
      
Piotr Rzepczyński, Wydział Strategii i Funduszy Unijnych UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama