UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najbardziej irytujace jest zamieszczanie ogloszen na stanowiska do admin publicznej. Szanowni mieszkańcy, nie łudźcie sie, nawet nie skladajcie podan poniewaz te stanowiska sa juz rozdane. .. Ustawa wymaga od nich ogloszenia publicznego i tzw rekrutacji, ale w praktyce to mit. Kazde stanowisko w tym miescie to spuścizna po matce, ciotce kuzynce etc. Nie ma konkursu uczciwego i normalnego procesu rekrutacyjnego w tym miescie i kraju. Jedyny plus taki dla tych biurw w urzedach to to, ze jak ktoras ma imieniny czy urodziny to juz nie musza robic w domu, bo sama rodzina jest na miejscu w pracy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    smiechihipokryzja(2019-07-06)
  • W stu procentach się zgodzę i popieram. Niejednokrotnie po zamieszczeniu ogłoszenia pojawiam się w urzędzie a doradca stwierdza "tu już jest kandydat" ogłoszenie z dziś... Mam wykształcenie biurowe a ona proponuję mi staż w kwiaciarni za 1000 zł. I jak mam się z tego utrzymać... Pozdrawiam serdecznie magicznym palcem pracowników którzy super doradzają. Na pytanie po co mi to Pani wciska słyszę "bo muszę'... Widać że to wykształceni ludzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Brak słów (2019-07-07)
Reklama