UWAGA!

Aro-Broń trzeci w Polsce

2005-11-27
12:39
Elbląg, Wnętrze sklepu „AroBroń”
Wnętrze sklepu „AroBroń” (fot. Damian Matwiejczyk).

Elbląski sklep „AroBroń” to - według rankingu miesięcznika „Wprost” i portalu Money.pl - jeden z najlepszych sklepów internetowych w Polsce.

Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna „AroBroń” istnieje od 2001 roku. Założona przez Danutę i Arkadiusza Hrynkiewicz-Sudnik zatrudnia dziś młodych i wykwalifikowanych pracowników. Firma prężnie się rozwija, obecnie współpracuje z największymi w Polsce importerami broni bojowej, pneumatycznej i amunicji. Firma posiada, oczywiście, odpowiednie uprawnienia niezbędne do handlu bronią.
      - Gwarantujemy naszym klientom bezpieczeństwo, najlepszą obsługę i profesjonalny sprzęt w przystępnych cenach – informują właściciele sklepu.
     Sklep oferuje szeroką gamę akcesoriów militarnych („AroBroń” posiada koncesję na obrót bronią i amunicją, prochem strzelniczym, materiałami wybuchowymi oraz wyrobami o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym), prowadzi też sprzedaż wiatrówek (również tych niewymagających pozwoleń), noży, artykułów do obrony, sprzętu do paintballa, lunet, lornetek, kolimatorów, noktowizorów, a także broni, amunicji i artykułów dla myśliwych. „AroBroń” oferuje też szafy do broni, sejfy, kasy i odzież militarną.
     Sklep posiada również swoją stronę internetową, dzięki której asortyment z elbląskiej firmy trafia do każdego zakątka Polski. Oferta sklepu on-line jest równie szeroka. Drogą internetową można zakupić m.in.: wiatrówki (pistolety i karabinki), osprzęt do wiatrówek, artykuły Air Soft Gun (pistolety sprężynowe, pneumatyczne, karabiny), noże, galanterię (kabury, szelki, pasy), lunety, lornetki, latarki i kompasy. Zamówienia wysyłane są do klienta pocztą kurierską, co gwarantuje dostarczenie towaru w ciągu jednej doby.
     „AroBroń” prowadzi nowoczesny system sprzedaży ratalnej, oferuje liczne rabaty i gratisy. Istniejąca od roku strona internetowa cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Sklep odniósł już pierwszy sukces – zajął trzecie miejsce w rankingu sklepów internetowych ogłoszonym przez miesięcznik „Wprost” i portal Money.pl. W rankingu udział wzięło ponad 200 sklepów internetowych. Sklepy oceniane były według cech wpływających na ich funkcjonalność. Do najważniejszych kryteriów należała oferta sklepu, czyli liczba produktów, ich ceny i statystyki sprzedaży. Dalej pod uwagę wzięto wygląd strony www, jej przejrzystość, podział i rodzaj udostępnianych informacji o produkcie, a także komentarze kupujących, warunki i koszty dostawy oraz dostępne metody dokonywania płatności.
     – Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia – mówi Arkadiusz Hrynkiewicz-Sudnik. – Chcielibyśmy podziękować naszym klientom, którzy w dużym stopniu przyczynili się do naszego sukcesu. Robimy wszystko, by grono zadowolonych klientów ciągle się powiększało.
     Salon Firmowy „AroBroń” mieści się przy ul. Związku Jaszczurczego 12 b w Elblągu, jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10–17, w soboty zaś w godz. 10–14. Sklep on-line: www.arobron.pl.
     
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama