UWAGA!

Biuro z widokiem. Atrakcyjne powierzchnie do wynajęcia

2010-12-06
Aktualizowany 2011-01-17 06:00

AMG Investments jest właścicielem największego w Elblągu budynku produkcyjno – biurowego o powierzchni 20 tys. m2 przy ul. Stoczniowej 2.

Obiekt ten poza działalnością produkcyjną zlokalizowaną na jego parterze, pełni funkcję biurowca na pozostałych 4 kondygnacjach. W budynku tym od wielu lat swoje siedziby mają znane koncerny światowe, takie jak FLSmidth Maag Gear, Siemens, ABB czy Scana Zamech.
      
       Obiekt położony jest w atrakcyjnej lokalizacji. Bezpośrednie sąsiedztwo Kanału Elbląskiego i własność nabrzeża oraz bliskość Starego Miasta stanowią o tym, że zarówno lokalizacja jak i sam budynek mają charakter prestiżowy. Obiekt posiada własne drogi dojazdowe z nową nawierzchnią i urządzonymi miejscami parkingowymi. Z przemysłowym charakterem elewacji budynku komponuje się natomiast czerwona aluminiowa stolarka okienna.
      
       Wolne do zagospodarowania powierzchnie w tym budynku znajdują się jeszcze:
       - na III ( trzecim ) piętrze - powierzchnia 1.674 m2, usytuowana od strony południowej ( z widokiem na basen portowy ) i od strony zachodniej budynku ( z widokiem na Kanał Elbląski )
       - na IV ( czwartym ) piętrze – powierzchnia 756 m2 z możliwością jej powiększenia o 205 m2, usytuowana również od strony południowej i zachodniej.
      
       Istnieje możliwość połączenia obu powierzchni jak też ich podziału na powierzchnie dowolnej wielkości. Naszym klientom oferujemy przygotowanie pomieszczeń wg wcześniej wykonanego, uwzględniającego ich potrzeby projektu. Warunki najmu uzgadniamy biorąc pod uwagę wymagany standard pomieszczeń. Zapewniamy też możliwość korzystania z miejsc parkingowych.
      
       W naszym obiekcie gwarantujemy bezpieczeństwo działalności, bowiem znajduje się on na terenie zamkniętym i chronionym.
       Wszystkim, którzy zechcą rozważyć możliwość ulokowania swojej działalności w tym budynku polecamy zapoznanie się z wirtualną prezentacją obiektu w tym: powierzchni przeznaczonych do zagospodarowania, biur użytkowanych oraz otoczenia obiektu, znajdującej się na stronie internetowej www.amgi.pl. Udzielimy również wszystkich szczegółowych informacji. Zapraszamy do współpracy.

 


      
       Dane kontaktowe:
       Krystyna Białowąs, Dyrektor Zarządzania Nieruchomościami
       AMG Investments
       ul. Grunwaldzka 2, Elbląg
       Tel. 55 239-75-50
       Tel. 55 239-74-46
       Kom.: 601-97-33-88
       krystyna.bialowas@amgi.pl.
      
      
      
      
      

----------- Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej