UWAGA!

Brak ogrzewania

Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. informuje, że jutro (23 listopada) nastąpi przerwa w dostawie energii cieplnej do wybranych budynków przy ulicach: Grunwaldzka, Żeromskiego, Sadowa oraz Plac Dworcowy.

Brak ogrzewania ma potrwać od godz. 7.30 do godz. 19 i dotyczyć będzie mieszkańców budynków przy ulicach: Grunwaldzka 77-85, Żeromskiego 2, Sadowa 2 oraz Plac Dworcowy 2-4. Przerwa spowodowana jest awarią sieci cieplnej. Przepraszamy odbiorców za utrudnienia z tym związane.
      
Józef Żurawski, Dyspozytor Sieci EPEC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Brawo Józek :) ale jest lepszy Józek w Epec-u od Ciebie :) Józek W :) tak trzymajcie a Epec przetrwa najgorsze chłody :)
 • A ci znowu jak zima to za robotę się biorą. W lecie na urlopach siedzieli. Ten twór naprawdę trzeba prywatyzować i to szybko. Czy ktoś tą firmą jeszcze zarządza.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  znat45(2010-11-23)
 • Dopóki Epec będzie tak zażądzany to zawsze w zimie będą modernizować sieć, wymieniać rury itp. , koniecznie trzeba zmienić właściciela, musi przyjść nowa "krew" i pieniądze czyli prywatyzacja, ponieważ tam nic się nie znienia od lat, marazm, zastój i nieróbstwo to wizytówka dzisiejszego Epecu.
 • W dodatku w EPECU prywata i nepotyzm.
Reklama