UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mieszkać w hałasie. Kto tak lubi ? A samochodów będzie jeszcze więcej. Szczęśliwy ten kto ma kawałek ziemi na wsi i pracę zdalną.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    35
    Ewelinaaa(2021-12-20)
  • @Ewelinaaa - widocznie są tacy którym to odpowiada, to ci którzy kupią lokale
  • Chętni zawsze się znajdą, jak wszędzie. To wiadomo. Tylko jak długo hałas może komuś odpowiadać? Hałas niszczy ludzi.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Ewelinaaa(2021-12-20)
  • @Ewelinaaa - Mieskzac gdzies na za.., wszedzie dojezdzac samochodami, nie moc wyskoczyc do restauracji, czy do pubu bez podwozki. Bez sesnu. Mieskzma w centrum i jestem przywyzczajony ze nie ma idealnej ciszy. A jak cos mi przeszkadza (np: driterzy ktorzy w nocy szaleja)to po prostu zamykam okna. Jak dla mnie to bardzo dobra miejscowka. Jak bede juz stary to wtedy przeprowadze sie na wies
  • @HvK - Hałas skraca życie, więc niekoniecznie zdążysz się przeprowadzić. Zresztą starych drzew się nie przesadza. Dziwne, że bogacze budują się zawsze gdzieś w ciszy.
  • @Ewelinaaa - ośmieszasz się wieśniaczko
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    bankster(2021-12-20)
  • @HvK - W centrum:-))))))masakra. Elbląg i centrum i restauracje, chyba jadlodajnie. O czym ty mówisz dziewczyno? Widac, że nosa zza eg nie wysciubilas. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Hahahhahahahauauauuahahaha(2021-12-20)
  • @Ewelinaaa - Dlaczego więc mieszkania są droższe w mieście? Cud? Brak ci podstaw wiedzy.
  • @HvK - Ciekawe za co się przeprowadzisz :-))))chyba za wszy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Ydyaiaiqdgd(2021-12-20)
  • Kochana niech się męczą, przecież to jest piękne miejsce. Przecież miło jest otworzyć okno w gorącą noc i o 5-tej być obudzonym np. przez piszczący tramwaj na zakręcie a w dzień wdychać spaliny ze wszystkich szrotów których pozbył się zachód. Kupujcie :)
  • @katon - Mieszkania są droższe w mieście bo : - jest łatwiejszy dostęp do pracy, szkoły i służby zdrowia oraz usług lokalnych a ludzie są z natury wygodni i nie chcą tracić czasu, który i tak stracą (miedzy innymi skracając sobie życie czynnikami cywilizacyjnymi) - na cenę mieszkań wpływają także koszty działki i przystosowania budynku do korzystania z niego przez ludność zbiorową(kupując mieszkanie płacisz za klatki schodowe, windy, garaże, udogodnienia przy budynku - jednym słowem za wszystko )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Ewellina(2021-12-20)
  • @Ewelinaaa - Ta na wsi…NIC tam nie ma! Jedzenia nie zamówisz, zakupów nie zrobisz. Kto mieszka na wsi aktualnie to doskonale wie jaka to udręka! Pal w tych piecach…nawet głupiego paczkomaty nie ma. A idź Ty Ewelina!
  • W piecu już dawno się samo pali. Paczkomaty też już są. Wieś też się rozwija. Jedzenie już z pobliskiego miasteczka tez można zamówić. Twoje argumenty obalone.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Ewellina(2021-12-20)
  • @Ewellina - Mieszkałem na wsi. Mnie tą bajeczka nie kupisz. Po prostu jesteście wsiokami, którzy nie potrafią się przystosować do życia w większej-miejskiej społeczności. Siedź ja tej wsi i mi tu ja portel nie wchodź, bo to miasta dotyczy !
  • @Ewellina - Mieszkania w mieście są droższe, bo masz kanalizę (na wsi nie zawsze), bo odkręcasz kurek i masz ciepłą wodę w kranie i ciepły kaloryfer. Bo np. za remont dachu nie musisz wykładać pieniędzy na raz, i owym remontem dachu nie musisz się przejmować. Domki na wsiach wydają się drogie po przeliczeniu na metr kwadratowy już tak drogie nie są
  • To o czym piszesz to opłaty które mieszczą się w czynszu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ewellina(2021-12-21)
Reklama