UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szkoda, że nie buduje się mieszkań dla ludzi, którzy nie mają zdolności kredytowej, ale spokojnie stać ich na utrzymanie mieszkania. Jestem tym, zdziwiona mało mamy centrów w naszym mieście? Ogrody, Tarasy, Biedronki co krok, Lidle, Aldi. A mieszkań społecznych brak. Kiedy pisałam do W-wy to miasto mówi że nie ma gruntów a na centra ma, dziwne rzeczy?????
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    58
    73
    Dotka(2022-11-14)
  • @Dotka - Co by jeszcze Pani chciała? Mieszkania ? Pozniej autko i zasileczki? Kobieto nie stać Cie bo co? Za mało wkładu w kształcenie i naukę moze? A może jedyne ambicje to tylko daj daj daj .
  • @Dotka - KObieto to nie socjalizm. Nie ma nic za darmo. A co do centrow handlowych to mamy tylko jedno, co na tej wielkosci miasto jest kpiną, bo reszta np. Tarasy nie jest centrum handlowym. Tutaj nie powstanie rowniez zadne centrum tylko jakis maly lokalny parczek handlowy.
  • nawet ogrody ciężko nazwać centrum handlowym, gdzie stawiasz auto na parkingu wchodzisz do budynku jedziesz schodami ruchomymi - i wrócić już nie możesz, bo powrotne schody są do innego wyjścia, a winda albo czekasz 10 min. albo zajęta. A co do mieszkań - to chyba lepiej dać pracę na odpowiednią stawkę i umowę i zmnienić przepisy np. że jak stać kogoś na 6 miesięczne koszty najmu + czynszu to raczej na kredyt też stać. Tylko, że to jest chore - co widać w tych czasach - skąd ja mam wiedzieć co banki z ratą zrobią za 5,10,15 lat??
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    20
    okoniowaty(2022-11-14)
  • @okoniowaty - Ogrody są nie przesadzaj.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    1
    Słonecznica(2022-11-14)
  • @okoniowaty - Co do rat to masz przecieżstałe oprocentowanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    Tralala(2022-11-14)
  • Tylko po co to, jeżeli w mieście nie ma miejsc do pracy i żadnych godziwych warunków na przeżycie, to kto tam będzie kupował i za co?
  • @Dotka - A może frytki do tego?.
  • Taaaaak, a do frytek kurę na ciepło i zimne piwko :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Paralityk(2022-11-14)
Reklama