UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Ja wiem, ja wiem - ja wiem, gdzie zniknęło np. ok. 2 mln złotych z podatku od rozpijania chłopów przez liberalnych pato-dziedziców w tym roku! POwiedzieć?:)[Tak na marginesie, to trzeba przyznać, że bardzo po gospodarsku rząd PiS wydziela środki na zmarnowanie lokalnym samorządom, a już zwłaszcza jednemu z samorządów najbardziej nieudolnych, czyli temu elbląskiemu. Zobaczcie, że na inwestycje niedobry rząd hajsy daje (z unijnych, bo z unijnych, ale daje:)- a że na bieżące wydatki naszem zaradnem inaczej ratuszowikom nie starcza, bo np. porozdawali pazernym kapitaluchom w obniżkach, zwolnieniach podatkowych czy prywaciarskich drogach do latyfundiów, no to już do kogo pretensje, że teraz nima? POmników wincyj budujta, to na pewno będzie; ] #SocRev #TaxTheRich 🚩 Hashtagi: #historia, #TakBylo, #SprawiedliwoscTowDziejowa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    7
    RobertKoliński(2021-12-14)
  • @RobertKoliński - A czy Ty sam nie jesteś pazerny na ciepłą posadkę gdzie kolwiek? Bardzo się udzielasz masz parcie na szkło myślisz że widząc wszędzie korupcję spisek dojdziesz gdzieś skoro masz na to dowody zacznij działać a nie tylko tu ujadasz
Reklama