UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @koliński - ta niby-lewica to jakiś ultra-dziwny twór. .. może wytłumacz, jak to jest, że tzw. Lewica (ciekawe, co by zrobiło wówczas "Razem")protestowała ramię w ramię przeciw spędom grubych ryb WEF (World Economic Forum)- także pamiętny w Warszawie (także trochę ziomków stąd dzielnie tam protestowało). .. a dzisiaj takie Razem, jak i inne para-lewackie twory są wyznawcami m. in. kLAUSA sCHWABa - założyciela WEF, czołowego wyznawcę totalitaryzmu !? - czy coś wam siadło grubo na dekiel ?? i to tak kilka razy ?? i dlaczego slogany z Twitterów głównych "kapitalistów"(i totalitarystów zarazem)można po czasie znaleźć w waszych "programach wyborczych"itp. propagandzie. .. może jakiś mądrzejszy działacz tzw. Lewicy może to wyjaśnić. .. za głupi na to chyba jestem; ). .. a może ktoś z Lewicy PO-PiS to wyjaśni? od tow. kolińskiego chyba trudno uzyskać jakiś wywód poparty choć podstawową logiką (?)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Pin0kio(2021-12-14)
  • RobertKoliński @Pin0kio - Zacytuj proszę te "slogany kapitalistów, głównych totalitarystów", które rzekomo jakieś lewaki z Lewicy Razem niosą na tt sztandarach - pośmiejemy się:)[Krużganek Oświaty:)] #SocRev 🚩 #TaxTheRich?:) Hashtagi: #SocjalizmAwangardaPostepu, #rownosc, #lewica, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    RobertKoliński(2021-12-15)
  • @RobertKoliński - Ja się zacząłem śmiać jak się wczoraj lewica rozwaliła.
Reklama