UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • swiata nie widac poza tym Elblagiem, wszedzie gdzie nie spojrzec to tylko Elblag, powtarzany na okretke w zestawieniu z cos bedzie albo nie bedzie, jedna wielka niewiadoma, ale zaraz nareszcie weekend hurrra aa sory zapomnailem ze wirus
  • Poczytaj sobie inne portale informacyjne, ostroleckie, siedleckie, warszawskie albo ja wiem? rosyjskie? Ten jest elblaski, dlaczego miałby pisać o innych miastach?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    Ja też tu mieszkam(2020-05-21)
  • @Ja też tu mieszkam - czepiam sie przerostu formy nad trescia i na odwrot, raz tak raz siak, doceniam starania i wklad pracy, jestem trolem lubie krytykowac stymulowac swoje ego, no wiesz bez wysilku tylko oceniac negatywnie, a noz widelec moze ktos mi da lapke i mam wtedy dobry humor ze jestem cos wiecej wart :D to moja spowiedz Hashtagi: #podbitychprzez
  • Da lapke czy chcesz w lapke, ja to najchetniej dal bym Ci w morde, ale dam Ci ta lapke w gore - za szczerosc, no i ze to spowiedz. .. dobra. .maaaaasz.
  • o czym ty do mnie rozmawiasz?
Reklama