UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niech ZKM zoorganizują rozkład jazdy.. przykładowo pod CH Ogrody masz tramwaj (dla przykładu) o 19.20 i autobus na przystanku obok 19.22 i potem 40 minut przerwy - nie jeździ nic, a ty ciśniesz z buta do centrum bo nie masz czym dojechać.. nie da się tego jakoś zazębiać i w przypadku spóźnienia się na tramwaj masz za kilka minut autobus? A u Nas jak jedzie to wszystko na raz i potem nie ma nic.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Komunikacjaniedziała(2023-01-15)
  • @Komunikacjaniedziała - Tak samo jest w innych miejscach. Nie pokrywają się rozkłady, bo albo jest na styk i nie zdążysz się przesiąść albo przyjedziesz wcześniejszym autobusem/tramwajem i czekasz na przystanku 10-15 minut. Gdybym chciał dojeżdżać do pracy komunikacją miejską to moja podróż będzie trwać ok 40 minut, w Elblągu!! W mieście, które autem o 6 rano przejedziesz całe w 15 minut. No to jak mam jeździć komunikacją? Bardzo chcę ale po prostu nie da się. W 40 minut to dojeżdżam z Fromborskiej do Decathlonu na Kartuskiej w Gdańsku, a w Elblągu w 40 minut mega wyprawa do pracy z przesiadkami :/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Ploterek(2023-01-17)
Reklama