UWAGA!

Ciepło, zimno…

2016-10-06
13:00
 

 Chyba każdy, kiedy był dzieckiem, grał w zabawę określaną słowami „ciepło, zimno”. To prosta zabawa grupowa, której zasady sprowadzają się do tego, że musimy odnaleźć ukryty przedmiot. Jeden z uczestników zabawy opuszcza salę, a pozostali chowają "skarb". Po powrocie głównego uczestnika zabawy pozostałe osoby podpowiadają szukającemu mówiąc „ciepło”, jeśli zbliża się do szukanego przedmiotu lub „zimno”, gdy się od niego oddala. Jeśli poszukujący jest bardzo blisko szukanego przedmiotu wówczas krzyczą „gorąco”, a gdy za bardzo się oddalił - „mróz”.

Zagracie ze mną w tę grę? Jeżeli tak, to podpowiadam Wam, że jesteście w miejscu, gdzie jest ciepło, ciepło… To sklep Mrówka Mak-Chemia. Co widzicie? Same ciepłe przedmioty - piecyk gazowy, grzejniki, nagrzewnice, kotły. Ciepło jest też przy panelach podłogowych, lampach oświetleniowych, drzwiach, wełnach izolacyjnych. Myślicie, że o to chodzi? Może wolicie poranną porą schować się pod przyjemną w dotyku kołderką, potem stawiać kroki po cieplutkim dywanie, a następnie zagotować w czajniku wodę na herbatę? Wieczorem ciepło będzie wam się kojarzyć z kolacją przy świecach lub lampionach i podziwianiu zdjęć, które wykonaliście podczas wakacyjnego wyjazdu na Baleary, a potem powiesiliście w ramkach na ścianie. To też tutaj znajdziecie. 
       A gdzie „zimno”? Ktoś może stwierdzić, że w dziale dla majsterkowiczów lub ogrodowym, bo tam są metalowe elementy. Będzie się bardzo mylił - tam jest gorąco od iskier spod szlifierek. Gorąco zrobi się Wam też przy farbach, gdy kupując 5 l Duluxa Kolory Świata lub Dekoral Akrylit będziecie mogli zakupić trzy litry białej farby za złotówkę.
       Co jest przyczyną, że gdzie się nie ruszycie, to wszędzie będzie wam „gorąco”? To promocyjne ceny w Mrówce Mak-Chemii przy ulicy Panieńskiej. Tak promocyjne, że w dziale ogrodowym przygotowane zostały rabaty w wysokości nawet 60 proc.
       Na koniec rozwiązanie zagadki - co zostało ukryte? To konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Ale do jego rozwiązania znów musicie zacząć szukać w gazetce, na facebookowym profilu Mrówki Elbląg Mak-Chemia, a także na terenie sklepu.

 


       Niektórzy zauważą, że w poszukiwaniach nie użyłem wołania „mróz”. Pojawi się ono wtedy, kiedy za bardzo oddalimy się od ulicy Panieńskiej, bo tylko w tej Mrówce ceny są gorące mimo jesiennej aury.
      

     Mrówka Mak-Chemia
       ul. Panieńska 17/18
       Godziny otwarcia:
       poniedziałek-sobota 7.00-21.00
       niedziela 9.00-19.00
      
----------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej