UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Zaraz, jak, co ten rzecznik Mierzejewski Łukasz opowiada? Przecież jeżeli uchwała RM została podjęta bez wymaganej dokumentacji, tu: "przeoczenie w poprzednim wniosku działki ewidencyjnej, która okazała się niezbędna dla wykonania prawidłowego projektu budowlanego"tzn. że jest obarczona wadą prawną i sąd/organ nadzorujący powinien ją unieważnić, tak czy nie? Pomijam tu już moralnie słuszny a społecznie i rozumowo uzasadniony postulat (m. in. mój:), aby każdego patodewelopera-wyzyskiwacza składającego wnioski w trybie wymuszenia, czyli na podst. bandyckiej tzw. Lex Deweloper, spuszczać na "dzień dobry"na tzw. społeczne drzewo, czyli do ratuszowego kosza. Jak to się nam rozbisurmaniły patodewelopery i oligarchia, spójrzcie Towarzyszki i Towarzysze - jak dziadowskie bicze! #PodatekProgresywny, #PodatekMajątkowy, #PodatekKapitałowy, #CITbidena, #jachtowe. .. #domiar!:)🚩 Hashtagi: #TaxTheRich, #roszczeniowcy, #RasaPanow, #oligarchia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    14
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - towarzyszu kolinski, my wiemy że wy sie nie mylicie. Ale wy towarzyszu zyjecie z zasiłków i wyzysku swoich rodziców. Stan lewackiego umysłu to siecczka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    elblażanin(2021-12-09)
  • @RobertKoliński - Koliński stary koniu czy znalazłeś prace czy dalej będziesz żył z naszych podatków?
  • @RobertKoliński - Koliński czy nie zastanawia Cie że w każdym poscie zgarniasz same minusy od czytelników, że wszyscy Cie mają serdecznie dosyć? Jesteś energetycznym wampirem, bije od Ciebie tak zła energia. .. Pomysł o tym z czym do Stwórcy pójdziesz po śmierci bo całe Twoje zycie polegało na ubliżaniu innym, demotywowaniu, krytykowaniu, obgadywaniu, pomawianiu. Tak negatywnego człowieka jeszcze nie spotkałem, jednocześnie bezproduktywnego który cały dzień od rana do nocy 365 dni w roku, trolluje na tym portalu w każdym temacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Andrzej Krawczyk(2021-12-09)
  • RobertKoliński @Andrzej Krawczyk - Praktycznie wcale - a to dlatego, że zwyczajnie wiem, kto te brednie tu publikuje, z nazwiska:)Całkiem nie interesuje mnie również kwestia troll-minusowania, bo również wiem, jak takie "rzetelne oceny"się produkuje:)Podobnie jak wiem, z jakiego IP pochodzi ten komentarz i dlaczego jest to IP tego samego, tylko teraz aktualnie wylogowanego trolla:)A żadnego Stwórcy się nie boję, bowiem w żadne bajeczki tego typu nie wierzę, jako człowiek rozumny, ma się rozumieć:)Do tego za mną stoi sama Bogini i Matka Ziemia więc co mi tam jakiś dziad zapyziały, brodaty z demencją, co to najważniejsze momenty w historii ludzkości przesypia?:)#PrawdaWasWyzwoli, #ObrońcyZwyroli! 🚩 #NowaPolska, #ŚwieckiePaństwo, #WolnaSzkoła. .. zaś #religiaDoKościoła! Hashtagi: #KoniecEryDziadocenu, #betonoza, #RatujmyKlimat
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    RobertKoliński(2021-12-09)
  • @RobertKoliński - Przygłupie gdybyś znał IP komentarzy dawno byś siedział na prokuraturze z nimi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Niszczlewactwo(2021-12-09)
  • @RobertKoliński - hehehe i co też adres IP Ci da ? Nawet zakładając, że masz wtyki w Portelu i uzyskasz ten numer IP to jeszcze musiałbyś grube plecy mieć u dostawcy internetu danego człowieka co by Ci jego adres zdradził. .. , także hehehehehe buuuuhahaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Abnegat(2021-12-10)
  • @Abnegat - Portel nie dał jemu żadnego adresu IP oni zdają sobie sprawę że za takie coś stracili by koncesje więc towarzysz jak zwykle kłamie łga jak pies to tylko potrafi oszukiwać
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Niszczlewactwo(2021-12-10)
Reklama