UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Znów cenzura? No zaprawdę POwiadam Wam. .. Hashtagi: #PiSPOjednoZlo, #patoprawica, #komedia, #cyrk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    10
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - A może w końcu ktoś zaczął zwracać uwagę na poziom Pana wypowiedzi?
  • RobertKoliński Jeszcze nie wiesz nawet, co napisałem, a już tchórzliwie ujadasz, płatny trollu? Hashtagi: #DoSiego1945Roku!, #socjalizm, #postep, #RiGCz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    21
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - No i mamy odpowiedź.
  • @RobertKoliński - Przecież Ty tu jesteś największym trollem wszystko i wszystkich krytykujący i co z tego że się podpisujesz czy to świadczy o jakieś odwadze? To świadczy tylko o tym że pragniesz aby o Tobie mówiono żeby zapamiętano nazwisko. Skoro tak krytykujesz to napisz swoje sukcesy. Ja mam 62 lata od dwóch lat jest na emeryturze mieszkam na osiedlu Zawada mieszkanie 3 pokojowe spłacone po 35 latach dwoje dzieci po studiach dzieci na swoim nie chwale się ale pomogłem im finansowo aby miały na wklad własny na swoje mieszkania. Mam troje wnucząt zatem jestem szczęśliwym mężem ojcem i dziadkiem. Całe życie ciężko pracowałem kocham ludzi wszystkim dobrze życzę nikomu nie ubliżam nikogo nie wyzywam nie upluwam ludzi z lubością tak jak Ty. Mimo że komuniści zamordowali mi wielu członków rodziny jestem dumnym Polakiem. Nadal uważasz że jestem brunatnym trollem tchórzem itp a może podać Ci jeszcze adres zamieszkania ? Więc teraz proszę twoje osiągnięcia życiowe zawodowe jesteś w stanie coś wymienić posiadasz jakieś pokaż że masz honor
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    3
    Niszczlewactwo(2021-12-08)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Jesteś starym, zgorzkniałym, tchórzliwym nienawistnikiem, który trolluje i hejtuje całymi dniami i nocami obcych, mądrzejszych od siebie ludzi, a z którym nawet własne dzieci nie chcą najwyraźniej mieszkać, bo im "nie chwale się ale pomogłem finansowo aby miały na wkład własny na swoje mieszkania"- żałosny jesteś typie:)#ićStont. [- A co oni umią ci młodzi wilcy? - Praktycznie wszystko. - Mirosław jestem. Stosunki płciowe rejestrowane, nierejestrowane zresztą też. ] Hashtagi: #IdaBrunatni, #roszczeniowcy, #KoniecEryDziadocenu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    28
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - Widzę, że zabolało. Dobrze, ma boleć.
  • RobertKoliński Jesteś takim zakiszonym pustakiem, że nawet nie wiesz, kiedy się z ciebie śmieją:) Hashtagi: #patoprawica, #dehumanizacja, #glupota, #rak
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    23
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - Teraz właśnie widać jakie dno jesteś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    2
    Niszczlewactwo(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - Starym zgorzniałym bezdzietnym samotnym kawalerem to jesteś Ty powtarzam jedynie co potrafisz to ubliżać innym. Zobaczymy XS kilka lat jak będziesz żył z zbierania puszek. Wiedziałem że następny Twój komentarz nie będzie odbiegał od pozostałych że to będzie ubliżanie opluwanie wiedziałem że nie wymienisz żadnego swojego sukcesu bo poorostu jego nie masz i dziwię się że jakąkolwiek partia chcę mieć taką żałosną kreaturę w swoich szeregach
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    2
    Niszczlewactwo(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - A moje dzieci jak przystało na dojrzałych ludzi założyły swoje rodzinny i co z tym idzie pracują powtarzam pracują i samodzielnie się utrzymują znasz te pojęcie? Chyba nie bo sam do końca życia swoich rodziców siedziałeś im na karku czyż nie? Nie dorobiłeś się nawet własnego kąta nawet głupich 20 m nie kupiłeś za swoje bo żeby mieć "swoje, "to trzeba pracować a po co skoro rodzice jeść dadzą prawda. ? Cały Ty mocny za monitorem w gębie. Nie potrafisz wziąść odpowiedzialności za własny los
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    Niszczlewactwo(2021-12-08)
  • @Niszczlewactwo - Kolinski daj spokój! Nie zbijesz kapitału politycznego swoimi zgniłymi postami. Śmiałków było wielu, którzy próbowali za darmochę stać się sławni, bo którego artykułu się nie otwierało na portelu to 20 postów z nazwiskiem tej samej osoby, później w wyborach samorządowych to samo nazwisko na liście wyborczej jakiegoś Kukiza czy innej Konfederacji. Jeden nawet chciał być prezydentem taki mały w okularach, nie pamietam nazwiska chyba Edek miał na imię, drugi sławny Mariusz z nazwiskiem znanego w polskiego piłkarza, wszyscy hejtowali, krytykowali, dawali popis malkontenctwa. Wszyscy przepadli i ty Eibert skończysz tak samo!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    RobertZgniliński(2021-12-09)
  • @Niszczlewactwo - Jak to kotlinski niczego nie osiagnal? Przeciez jest znana postacia w kolejkach MOPSu, no i przeciez do prokuratury donosil, ze brzydko na niego pisza xD
  • @Niszczlewactwo - Niszczlewactwo- Jestem za Toba, nie przejmuj sie, lewactwo tak ma od 150 lat chamstwo, obluda, klamstwo. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Zbyszek 1(2021-12-09)
Reklama