UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Czy re(d)akcyjne cenzura może w końcu opublikować mój zatrzymany komentarz, w którym piszę m. in. o bzdurach wygadywanych przez rzecznika Łukasza Mierzejewskiego i bezprawnej, wychodzi na to, uchwale POdjętej przez neoliberalną RM w Elblągu w interesie kolejnego chciwego dewelopera, nie miasta? Bo mam zapisany ten komentarz, i jak będzie trzeba, to wam go przyPOmnę. .. wszędzie; A do tego nie chce mi się użerać z jakimś płatnym, zramolałym, brunatnym troll-dziadem, tylko porozmawiałbym chętnie na temat - np. układów i układzików w elbląskim ratuszu, hm? #patoprawica, #układ, #bezprawie, #rak Hashtagi: #oligarchia, #burzuazja, #cenzura, #libki, #tusk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    8
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - Biedny chłopcze kiedy coś zrobisz. .. czasem masz rację czasem nie ale na tym koniec. Albo działaj albo daj spokój
  • @RobertKoliński - My Ci też wszyscy przypominamy chcemy prawdy która jesteś winien wszystkim którym zatruwasz życie obrzydzasz każdy artykuł swoimi wypocinami wymień choć jeden swój życiowy sukces skoro wszystko krytykujesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Niszczlewactwo(2021-12-08)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Podaj mi jeden powód, dla którego miałbym ci cokolwiek tłumaczyć, bezczelny ciuliku. Hashtagi: #antyfaszyzm, #IdaBrunatni, #ONRtoZbiorZer, #bestie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - Bo chcesz być rozpoznawalny wręcz "znany lubiany czysty przejrzysty taki milutki i elokwentny "mógłbym jeszcze wiele powodów wymieniać ale przede wszystkim chcesz uchodzić za mądrego który zna lekarstwo na wszystko a znasz powiedzenie "lekarzu lecz się sam"? Więc najpierw daj nam powód udowodnij że to co piszesz jest poparte własnymi doświadczeniami ubliżasz z braku merytorycznych umiejętności dyskusji czy jak? Zatem jak to piszesz "bezszczelny ciuliku do dzieła przenieś na papier swoje sukcesy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Niszczlewactwo(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - I dlaczego uważasz że jestem bezszczelny? Ja opisałem Tobie swoje sukcesy a Ty? Tylko na ubliżanie cię stać i wstawianie zdjęć bez tematu do artykułu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Niszczlewactwo(2021-12-08)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Mitomanie bez ogarnięcia, ale to co dyrdymalisz, to są tylko jakieś twoje projekcje, o których najlepiej, moim zdaniem, to powinieneś porozmawiać ze specjalistą od tych spraw - ja takim aż nie jestem, ale mogę skierować do prawdziwych fachowców: przychodnię w dawnym "Plastyku"polecam, albo od razu po drugiej stronie ulicy do szpitala wojewódzkiego i tam prawilnie skierują (albo położą na covida:), gdzie należy. Jedno jest pewne, tam znajdziesz profesjonalistów/tki na swoją przypadłość. [zdj. Toż to szok!] Hashtagi: #WezPigulke, #AcoNaToLekarze?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - Nadal komentujesz bez składu i ładu i nie na temat nie stać cię jednak na szczerość i prawdomówność. Czyli jak tu wszyscy piszą jesteś jednak 40-sto letni chłopcem w krótkich spodenkach z kozią bródką chcący zaistnieć nie ważne jak ale jednak. Wszystkie twoje wulgarne komentarze prędzej czy później trafią do Adrianna ciekawe co powie czy będzie zadowolony ze ma w swoich szeregach tak "zacnego"poczciwego z empatią do drugiego człowieka członka. Swoją drogą nie wstyd Ci wychodzić na miasto po tych wszystkich bluzgach?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Niszczlewactwo(2021-12-08)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Wcale. Nawet coraz częściej dostaję gratulacje za co lepsze kawałki i poezje anty-dziaderskie od fajnych ludzi, co mję cieszy:)Ty się do nich nie zaliczasz, a do tego mnie już zaprawdę znudziłeś swoją namolną bezpolotowością, zatem. .. płyń, obłoku kurzawy. Hashtagi: #SuhakStepowy;
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    8
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - A ilu ludzi pluje na ciebie na ulicy ile razy musiałeś ratować się ucieczką 90 % miasta ma cię dosyć a 80% sama wymierzyła by Tobie karę za ubliżanie więc nie jesteś aż tak fajny za jakiego na siłę chcesz uchodzić. Jesteś kibicem przynajmniej tak tu niejednokrotnie napisałeś zatem dlaczego jawnie nie chodzisz na mecze czym się tak bardzo chwaliłeś? Ty poprostu wszędzie masz wrogów nie za swoje poglądy jeśli już ale za swoje bezszczelne aroganckie zachowanie o niedaj Boże aby właśnie taka lewica jaką Ty rezprezntujesz dostała władze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Niszczlewactwo(2021-12-08)
  • RobertKoliński @Niszczlewactwo - Pogięło? Tylko taka #SocRev lewica jak ja, bo tylko ona krótko a szybko zrobi z naziolami i innymi wyzyskiwaczami skuteczny porządek - całkowicie prawnie i w zgodzie z europejskimi standardami, naturliś:)[A teraz już naprawdę spadaj, kochanka przychodzi i nie mam już dla oszołomstwa czasu:)Idź pomarudź teraz swojej - rzekomej - żonie! xd] Hashtagi: #patoprawica, #oszolomstwo, #szuria, #WezPigulke!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    RobertKoliński(2021-12-08)
  • @RobertKoliński - I właśnie za takie komentarze wyrzucą cię z twojej partyjki a w Elblągu jesteś już dawno skończony. W sumie zastanawia mnie czy cała partia Razem to takie dno jak Ty czy tylko Ty jesteś wyjątkiem bez kręgosłupa moralnego. I sorry czy ty tą bezzębną zaniedbaną panią z którą ostatnio byłeś widziany pod Borysem z tatrą w koszyku nazywasz kochanką? No chłopie masz polot takie osiedlowe gwiazdy wyrywać cóż za odwaga ale chyba stać cię na nią co? Tych kilka browarów na krechę dostaniesz chyba co, ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Niszczlewactwo(2021-12-08)
Reklama