UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Warto odpowiedzieć na pytanie dlaczego zmarła kolej nadzalewowa w 2006r. Przyczyny są dużo głębsze niż tylko PKP. Żeby poznać odpowiedź należy ocenić wydarzenia gospodarcze, inwestycje w czystość Zalewu Wiślanego i wiele innych działań a raczej ich braku dotyczących naszego regionu. Zacząć można od roku tego nieszczęsnego podziału administracyjnego dokonanego za sprawą AWS - Ojca PiS I PO. Teraz po latach nie widzę żadnego argumentu gospodarczego czy turystycznego dla reaktywowania koleii. Sentyment to za mało.
 • @Cz - A przekop Mierzei i ożywienie ruchu to za mało? Ośrodki turystyczne upadły ze względu na stan wody, która teraz jest już czysta i od kilku lat nie ma zakazów kąpieli. Czemu była brudna? Bo, jak się okazało wielce zatroskana o Zalew i naturę Krynica Morska olewała modernizację oczyszczalni ścieków, przez lata lejąc swoje brudy do Zalewu - o dziwo do Bałtyku nie lali. Woleli, żeby upadła turystyka na południowym brzegu Zalewu niż u nich :)Dlatego też tak się boją przekopu, bo wiedzą, że ruch na Zalewie może znów się ożywić. Zawsze to coś nowego dla turysty niż tylko ta wiecznie zatkana latem Mierzeja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  Do_pomorskiego(2021-05-19)
 • @Do_pomorskiego - Kiedy ostatni raz kąpałeś się w Zalewie Wiślanym ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  GłębokaMyśl(2021-05-20)
 • @Cz - W kraju żołnierzy wyklętych sentyment wystarcza aż nadto. .. rachunek ekonomiczny jest dla nudnych księgowych, a nie ludzi walki i czynu !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  3
  GłębokaMyśl(2021-05-20)
Reklama