UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Problem portu ???!!!! A ja poszedłem dziś zrobić zakupy. Tu będzie niestety reklama produktu. Masło Sobik w osełce 300 gram. W ubiegłym tygodniu płaciłem 8,50 zł. Dziś 12,50 !!!! Sprawdziłem jeszcze w dwóch sklepach w pobliżu - to samo ! Szokująca galopada cen !!! Trzeba natychmiast podziękować temu nieRZĄDOWI. Skrót PiS - to nie Prawo i Sprawiedliwość. To Pieniądze i Stanowiska - dla swoich !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    43
    23
    dyzio(2021-12-17)
  • @dyzio - Uwazasz, ze to wina rzadu??? To jestes w bledzie. Winna jest pandemia i lockdowny z zeszlego roku. Teraz sie to odbija czkawka
  • @dyzio - A te minusy to co mają znaczyć ? Że nie ma drożyzny ?! Że nie ma największej w tym stuleciu inflacji ?! Że to nie "mejzy"i "misiewicze"okradają państwo ? Że nie funkcjonariusze pissowscy zarabiali miliony na maseczkach, respiratorach i czym tylko się dało ?! Mam zrobić listę pissowskich walów ?! Stron w Internecie by zabrakło żeby to wszystko się zmieściło. Kilkadziesiąt milionów na komisję smoleńską macierewicza. Jest raport ? A pissowskie Trolle minusik - bo jak się należy do dojnej zmiany i kradnie - to trzeba zrobić wszystko żeby obronić synekury, by móc dalej kraść. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    12
    dyzio(2021-12-17)
  • @dyzio - jak cie stac na takie smakolyki panie hrabio to co to 4zl dla ciebie?
  • @677 - odpowiadam. Nie tylko rządu. Szef naszego Banku Centralnego też powinien stanąć przed Trybunałem Stanu, . To jego ignorancja jest wielką zasługą, że jest jak jest. Ale jeśli ważniejsze są dwie blond asystentki dyrektorki z pensjami po 60 000 złotych miesięcznie od podejmowania przemyślanych, mądrych decyzji - to tak będzie. .. A jeśli chcesz tłumaczyć inflację pandemią i lockdownami, to nie hamuj się. Dodaj, że inflacja to wina Tuska, całej opozycji, Niemiec masonów i cyklistów. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    5
    dyzio(2021-12-17)
  • @dyzio - To Ty masło jesz/ oj nieladnie'bo według tych pisiorow nie ma prawa Cie na ni stac:aslo tylko dla pislamistycznych elit (spodziewaj się wezwania do UKS i do prokuratury}
  • @dyzio - Populizm i Socjotechnika ! Nasz umiłowany pan premier Mateusz Morawiecki przyszedł i wystawił rachunek za dojną zmianę działając pod hasłem WOLSKI ŁAD - POLAK DZIAD ! Radości i entuzjazmowi dla umiłowanej siły przewodniej naroda po pierwszym stycznia, zwyczajnie, nie będzie końca. .. WIWAT PARTIA ! WIWAT PREMIER KACZYŃSKI ! Wolak Potrafi !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    GłębokaMyśl(2021-12-17)
  • @dyzio - Ja, ja, ja, ha. .. .rząd obniża ceny masła ??!?!?
  • @dyzio - Dyzio, Ameryki żeś nie odkrył, mieszkam na Zachodzie(z dużej litery, bo to duży Zachód)I tu jest to samo wszystko drożeje, żarcie, prąd gaz(u Nas gas)przez s, bo słychač JAK syczy, ssssyy gdy się ulatnia. Ten Wasz rząd I tak- jest bardzo pro- socjalny I pomaga tym najbardziej potrzebującym, co oczywiście jest nie wsmak tym którzy się dzielić nie chcą, Na całym świetnie Covid zrobił swoje, a raczej CI co nim ciągle I nieustannie sterują. Wojna wisi w powietrzu I czs wielki, jest robić sobie zapasy, I przestać marudzić, tylko razem iść w jedną stronę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Tu Londyn(2021-12-18)
Reklama