UWAGA!

----

Teraz ja - Co jeszcze można zrobić, żeby utrudnić życie?

 Elbląg, Co jeszcze można zrobić, żeby utrudnić życie?
fot. AD

Z ogromnym zdziwieniem stwierdziliśmy, że mimo tego, iż działalność gospodarczą prowadzimy w Elblągu, to aby dojechać do nas, do siedziby firmy przy ul. Warszawskiej 135, musimy wyjechać z miasta. Podczas ciągnącej się już w nieskończoność przebudowy Węzła Raczki ok. 27 kwietnia wykonano nowe oznaczenie znaków poziomych w sposób uniemożliwiający wjazd na naszą posesję.

Spowodowało to kuriozalną sytuację – aby dojechać do nas do firmy, musimy łamać przepisy „Prawa o Ruchu Drogowym”. Sprawa dotyczy kilku firm mieszczących się przy adresie Warszawska 135, są to m.in. Hurtownia Rejs, Amicus II, Sezam, Elzambud, Hydrobud.
       Możemy również dostać się do siebie, przejeżdżając przez prywatną posesję, ale to tylko kwestia cierpliwości jej właściciela.
       Stanowi to dla nas ogromny problem zwłaszcza, z uwagi na typ prowadzonej działalności gospodarczej. Zajmujemy się produkcją wielkogabarytowych konstrukcji drewnianych, musimy więc mieć dojazd samochodami dłużycowymi. To samo tyczy się przewożenia ciężkiego sprzętu budowlanego aż przez trzy podmioty gospodarcze.
       Myślę, że sposób przeprowadzenia tej inwestycji w sposób utrudniający przez tak długi czas działalność gospodarczą, aby na koniec praktycznie ją uniemożliwić, nie powinien w ogóle mieć miejsca.
      
      
Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 1
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
5.7 3 7

A moim zdaniem...

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Obudzili się.
  • Za to ciekawiej będzie chcąc dojechać do domu na osiedlu Władysława IV ,Kopernika,Chopina ,Skłodowskiej : elblag.wm.pl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    MACUMBA SKY(2011-05-11)
  • Ulica Warszawska jest jedną z ważniejszych ulic miasta, a jest dziurawa na maksa, wąska, źle oznaczona, skrzyżowanie łączące z nowodworską tragiczne a prezydent czeka, aż znowu spadnie śnieg i o kolejnych budynkach dla urzędasów. Powodzenia. Wszystkie drogi dojazdowe do Elbląga szczególnie od strony Gdańska powinny być wizytówką miasta. Przy ulicy Warszawskiej i ciągu od Mazurskiej do Rycerskiej znajduje się najwięcej podatników i pracodawców dla mieszkańców, a stan tych własńie dróg jest najgorszy w mieście!!!!!
  • najgorszy to jest chyba odcinek ul Sienkiewicza koło IV LO
  • Równie dziurawa jest Skrzydlata kolo baraków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Przyjezdna(2011-05-11)
  • a pan urbanski to czlowiek ktory wszystko zalatwi przeciez takiemu czlowiekowi sie nie odmawia mysli ze jest krolem i jak kiwnie berlem to mu wszystko zrobia nie ma co uzywac wulgaryzmow bo na opisywanie takiego czlowieka brakuje slow a te ktore istnieja nie potrafia opisac jego chamstwa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    kurier;)(2011-05-11)
  • większość ludzi zrezygnuje z Waszych usług przez uciążliwy dojazd, np tak jak ja. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    tia panie(2011-05-13)
Reklama