UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dobrze że ktoś ma chec inwestowac w Żuławy i miejscowości nad Zalewem. Szkoda ze brak jest remontu koleii nad zalewowej. Pójdą po rozum jak wybudują przekop i drogi sie zakorkują.
 • jeszcze powinni zrobić normalny dojazd na mierzeję, naprawić drogi, zainwestować w parkingi i mierzeje była by cała kurortem
 • Od czego drogi mają się zakorkować?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  9
  rrrrrr(2020-08-29)
 • @rrrrrr - Pytek, drogi sie korkują jak sama nazwa wskazuje od korków, aby zmniejszyć ilośc korków policja wyłapuje tych co te korki rozrzucają, skala problemu jest dosyć duża, po oprożnieniu butelki, korek ląduje na drodze - powodując korek na drodze. Juz nie dlugo we wszystkich butelkach bedą wprowadzone zakrętki i wtedy łatwiej bedzie zakręcać z tych korkow. Kpw?
 • @Kpw - Całe szczęście że kapsla już harnaś zatrudnił bo by było
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Zielarski(2020-08-29)
 • Gdyby istniało nasze województwo, to kolej nadzalewowa tętniłaby życiem, a z Tolkmicka do Krynicy Morskiej kursowałyby promy samochodowe, warmmaz to totalny upadek Elbląga i okolic, to beznadzieja, apatia i wszechwładna niemoc. Uważam że to my, mieszkańcy, mamy bardzo duży wpływ na sytuację naszego miasta i powiatu, trzeba tylko chcieć i na wyborach postawić krzyżyk we właściwym miejscu, to tak mało i zarazem bardzo dużo. Elbląg do Pomorza.
 • Masz racje, ale tu rzadzi uklad. Komuchy wybiera swkich czerwonych. Poki to sie nie zmieni puty tu zawsze bedzie tak jak jest.
 • @Zielarski - Z Harnasiem nie wiem jak bedzie, czy go beda kapslowac czy zakrecac, sluchy chodza, ze po odtanczeniu zbojeckiego cala flaszke trzeba bedzie wytrabic do dna i kapsel czy zakretka nie bedzie tu potrzebna.
 • @Kpw - Ten przekop to też droga, tyle, że wodna a dróg nigdy za wiele. Jest taka prawidłowość, że ilość dróg jest odwrotnie proporcjonalna do możliwości tworzenia się korków !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  Jacoby(2020-09-01)
Reklama