UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czyściej w gminie Elbląg

W gminie Elbląg oddano do użytku dwie ważne inwestycje ekologiczne – w miejscowościach Lisów i Przezmark.

W Lisowie zbudowano kanalizację sanitarną i przepompownię ścieków. Do kanalizacji przyłączono 20 budynków, w tym jeden czterorodzinny. Wykonawcą robót była elbląska firma Drozd Centrum Techniki. Inwestycja kosztowała 298 tys. zł, pieniądze pochodziły z Agencji Nieruchomości Rolnych, Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska i zaciągniętego przez gminę preferencyjnego kredytu Banku Ochrony Środowiska.
     Drugą inwestycją była modernizacja mechaniczno-biologicznej oczyszczalni ścieków w Przezmarku. Jej wykonawcą była firma OTT System z Kazimierzowa, kosztowała 97 tys. zł, a sfinansowano ją z budżetu gminy.
     Obie miejscowości leżą niedaleko drogi krajowej nr 7 między Elblągiem a Pasłękiem: Przezmark na północ od tej drogi, Lisów zaś na południe, w kierunku jeziora Druzno.
     Wójt gminy Elbląg Grzegorz Nowaczyk zapowiada dalsze inwestycje w bieżącym roku.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama