UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • wywalać z mieszkań za niepłacenie. Jakby wywalili jednego drugiego to i kasa u innych by się znalazła w obawie przed eksmisją. Jak ktoś nie ma pracy to przecież dostał możliwość odpracowania długu. Państwo jest biedne bo zwykły, pracujący obywatel " utrzymuje" drugiego obywatela nieroba. Poza tym nie rozumiem dlaczego miasto jak kogoś eksmituje ma zapewnić inny lokal. Na bruk wywalać bo ja się z tym nie godzę, że zachrzaniam czasem po 10 godzin dziennie (inni pewnie więcej) i jeszcze za moje podatki utrzymują jakąś patologię.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    6
    AnaHana(2014-06-05)
  • Mam Dzieci 36 m. 2 brak lazienki brak ogrzewania kuchni, 1 pokoj, ,na wymiane okien powiedzmy tylko z nazwy okien, oczekiwanie 7lat. drzwi wymiana -przywiezli z zbk. 3 razy w gorszym stanie jakie mam, a płacic -plac i tylko co chwila podwyszki. Była sprawa w Sądzie - Sąd wydal wyrok - aby ZBK dalo mieszkanie nawet soc. ale odpowiadające normą jakims dla RODZINY WIELODZIETNEJ, zbk MA TO W d. NAWET NA SPRAWIE NIE BYLO NIKOGO OD NICH NAWET WYROKU NIE MAJĄ NIC NIE WIEDZĄ, ALE KASE CHCĄ -Polska kraj z OBAMĄ wielkie slowa wielkie gesty, Prezydent, M. Elbląga, COS POTRAFIĄCY DLA SIEBIE I ZNAJOMYCH, a gdzie są mieszkancy miasta /?kAZDY MA NAS W d. .. DALEKO, PATRZĄ TYLKO NA WYBORY ABY NA NICH GLOSOWAC, aby mogli dalej kase na nas zarabiac i nowe interesy zakladac. Ten ktory ostatni bedzie z tego burdelu uciekal nawet swiatla niech nie gasi, mają na to dotacje z UNI, CZYLI DLA SIEBIE.
Reklama