UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No i super, to nie 160 tys. ! Dla mnie to pomnik, miejsce wspomnień moich i znajomych młodości, nikt normalny nie utozsamia tego z polityką choć dziś polityka nawet do wc wchodzi! Ja mam to gdzieś, koncentrujemy się na fajnych, koleżeńskich czasach i spotkaniach, o ktorych dziś młodzież nie ma pojęcia, a niektorzy starzy z tej epoki zmienili się nie do poznania i udają że nie pamietajà bo się przefarbowali albo sprzedali !
  • To prawda tam się młodzież latem spotykała, nikt nikomu nie przeszkadzał obok jeszcze było kino Syrena. to były wspaniałe lata. A ta dzisiejsza młodzież jakie bd mieli wspomnienia za parę lat ??. Nastały czasy ery aifonów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    10
    Beti21(2021-10-13)
  • Też jestem za remontem tego pomnika. Czytając opinie zamieszczone pod tym artykułem można wywnioskować że to co było kiedyś to do zniszczenia powinno iść. Ja uważam, że należy naprawiać. Raz były lepsze raz gorsze czasy ale to co zbudowane to powinno być poszanowane. Nie obrażając Wy młodzi kiedyś też będziecie starzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    mirekstworek(2021-10-18)
Reklama