UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dotacje dla portów

 
Elbląg, Dotacje dla portów

Ponad 1,1 mln zł dotacji celowej na rok 2011 przekaże Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego na dofinansowanie zadań projektu „Pętla Żuławska – rozwój turystyki wodnej. Etap I” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 -2013 przez Miasto Elbląg, Miasto Braniewo, Gminę Tolkmicko oraz Gminę Braniewo.

Umowy o udzielnie pomocy finansowej podpisał wczoraj (16 grudnia) z przedstawicielami samorządów Witold Wróblewski, członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
       Miasto Elbląg otrzyma 330 tys. na dofinansowanie zadania „Rozbudowa portu żeglarskiego w Elblągu”.
       Miasto Braniewo – 268 tys. zł na zadanie pn. „Budowa przystani żeglarskiej w Braniewie”.
       Gmina Tolkmicko otrzyma pomoc w wysokości 310 tys. zł na realizację zadania „Zagospodarowanie terenu nabrzeża zachodniego portu w Tolkmicku”.
       Gmina Braniewo – 262,8 tys. zł na dofinansowanie „Budowy przystani jachtowej wraz z infrastrukturą towarzysząca w Nowej Pasłęce”.
       Przyznana dotacja może być wykorzystana między innymi na prace budowlane, nadzór inwestorski, prace projektowe lub promocję projektów.
      
      
Joanna Urbaniak, asystent Witolda Wróblewskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama