UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z przykrością czyta się takie wiadomości. Dopiero co dowiedziałam się jak wielkie trudności mają producenci warzyw i owoców - nie mogą znaleźć pracowników, którzy zechcieliby zrywać dary natury. .. W tej firmie pracowała wiele lat moja ś. p. Matka. Może dlatego tak mnie to zabolało. .. Z kim można sie skontaktować w sprawie realiów Firmy ? Moje dane w Redacki Portel, którą upoważniam do przekazania nr e-maila i telefonu.
  • @ewk49 - 55 231 61 11
Reklama