UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Stolarze to prosci ludzie-dlatego wyjatkowo bezwzgledni. Z jednej strony bez mrugniecia okiem wyda 3000 tysie albo wiecej na serwis w swojej x6 tce a z drugiej placac najnizsza i dorzucajac pod stolem 200 zł mowi ze musi obciac te 100 bo byly straty o bonach premiach nie wspomnę. No i wieczne narzekanie, ze mało zamówień, że nie ma dziad pieniędzy a za chwile kupuje sobie mieszkanie czy nowy samochód. Współczesna forma niewolnictwa pracujac u "elbląskiego dziada" "dziady elbląskie " sie odezwą: a w wiesz ile kosztuje prowadzenie dzialanosci?? to im odpowiem: a czy stolarze w innych czesciach Polski maja inne podatki?? te same, ale placa wiecej. .. Także "elblaskie dziady" nie macie argumentów, jak widzę dziada w mercedesie czy bmw(bo teraz dziady porzucily hondy i toyoty) to tylko mam usmiech na twarzy i sobie mysle masz sie czym chcwalic dziadu ze uciułałeś na krzywdzie innych-wstyd jeździc takim samochodem po takim małym miescie. Ale "elbląski dziad" tego nie zrozumie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    Nie"elblaskimdziadom"!(2017-12-21)
  • @Nie"elblaskimdziadom"! - Taka jest mentalność typowych dorobkiewiczów - spotykana u sporej części ludzi którzy myślą że cudzym kosztem zyskają więcej, wiecznie narzekających mimo sporych przychodów. Do pieniędzy i szacunku dla ludzi którzy je dla nas zarabiają trzeba dorosnąć.
  • @Nie"elblaskimdziadom"! - Pracowałem kiedyś u takiego dziada! Sku***syn nawet nie przyjechał 24 grudnia życzeń złożyć, bo musiałby dać jakąś premię na święta - sami zamykaliśmy zakład !! :D Praca była cały czas, bo były zamówienia, a na wiosnę "dziad elbląski" chapnął kilka dużych zleceń, produkcja ruszyła pełną parą, nadgodziny itp. i. .. .. brak pieniędzy na wypłaty !!! :D Po dwóch tygodniach "dziad elbląski" przyjechał na zakład 3 letnim Mercedesem S i chwalił się wyposażeniem. A pracownikom dał połowę pensji. .. .. wtedy dowiedzieliśmy się dlaczego :/
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Preczdladziadówelbląskich(2017-12-21)
  • @Nie"elblaskimdziadom"! - To trzeba było nieudaczniku życiowy jeden z drugim samemu wziąć się za taki biznes, dziś ty jeździłbyś trzyletnim mesiem;)
  • Mnie wyzywasz od nieudaczników Ty "elblonski" tłuku ?! Czyli nieudacznikiem jest ten, którego pracodawca dy*a na kasę, a spryciarzem jest ten, który dy*a pracowników ? Zaje***te podejście, gratuluje :D Tak, gdybym wywalał na kasę swoich pracowników, to bym jeździł może nawet i nóweczką Mercedesem, tylko, że miałbym taką rotację i opinię, że w końcu sam bym musiał pracować, bo nikt by na ogłoszenia nie odpowiadał!! No, ale ok, jestem nieudacznikiem, bo kiedyś pracodawca dymał mnie na kasę. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ploterek(2017-12-22)
Reklama