UWAGA!

Działka na Modrzewinie pod młotek

 Elbląg, Pod młotek ma pójść działka przy ul. Rosnowskiego
Pod młotek ma pójść działka przy ul. Rosnowskiego (fot. Michał Skroboszewski)

Miasto chce sprzedać kolejną działkę na Modrzewinie. - Zgłosił się do nas zainteresowany kupnem inwestor – mówi Janusz Nowak, wiceprezydent Elbląga. Zgodę na jej sprzedaż mają wyrazić radni podczas sesji 28 grudnia. Jeśli tak się stanie, nieruchomość pójdzie pod młotek w przetargu.

Działka, która znajduje się przy ul. Michała Rosnowskiego, naprzeciwko Elbląskiego Parku Technologicznego, ma powierzchnię 3,2 ha. Na razie jest przeznaczona pod zieleń, ale właśnie trwa procedura zmiany planu zagospodarowania przestrzennego tej części miasta. Po zmianie, która ma być głosowana na najbliższej sesji Rady Miejskiej 28 grudnia, nieruchomość będzie przeznaczona pod obiekty produkcyjne, składy, magazynu, a także zabudowę usługową.
       - Zgłosił się do nas inwestor, zainteresowany tą nieruchomością – mówił dzisiaj na posiedzeniu komisji gospodarki miasta Janusz Nowak, wiceprezydent Elbląga.
       Jeśli radni wyrażą zgodę na jej sprzedaż, ratusz rozpisze przetarg nieograniczony w tej sprawie. Jego zwycięzcę poznamy w przyszłym roku.
       Wspomniana działka nie jest objęta Warmińsko-Mazurską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Jej wartość określi rzeczoznawca, gdy radni wyrażą zgodę na jej sprzedaż.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama