UWAGA!

E-Pracownik

Elbląg, E-Pracownik

Jednym z największych w Polsce projektów szkoleniowych dofinansowywanych z Unii Europejskiej jest projekt „E-Pracownik”. Instytut Informatyki Stosowanej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu jako partner w tym projekcie oferuje szkolenia informatyczne ogólne dla użytkowników komputerów oraz szkolenia dla informatyków i administratorów sieci (CISCO).

Szkolenia ogólne są szkoleniami z zakresu podstaw korzystania z komputera, informatyki i teleinformatyki. Obejmują one kursy przygotowujące do egzaminów ECDL oraz wprowadzające do korzystania z oprogramowania Microsoft (MS Word, MS Access, MS Excel), Linux, OpenOffice i Java.
     Kursy Akademii Cisco (Cisco Networking Academy®) są zaawansowanymi szkoleniami z zakresu informatyki i teleinformatyki. Zakres kursów obejmuje podstawowe szkolenia informatyczne, szkolenia z zakresu systemów operacyjnych i programowania oraz cykl szkoleń poświęconych sieciom komputerowym. Kursy Akademii Cisco są przeznaczone dla osób pragnących uzyskać wiedzę potrzebną administratorom, projektantom, serwisantom i użytkownikom systemów i sieci komputerowych. Terminy szkoleń znajdują się na stronie www.epracownik.edu.pl i tam można się na nie rejestrować. Istnieje możliwość uzgodnienia innych terminów szkoleń.
     Oferta projektu „E-Pracownik” skierowana jest do pracowników i kadry zarządzającej małych i średnich przedsiębiorstw, w tym osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą oraz organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą. 80 proc. kosztów szkolenia pokrywa Europejski Fundusz Społeczny, natomiast pozostałe koszty można rozliczyć bezgotówkowo. Kwotę wkładu własnego (20 proc. kosztów szkolenia) można odzyskać, jeśli pracodawca wykaże, że pracownik wziął udział w szkoleniu w czasie godzin pracy. Termin zakończenia projektu upływa 31 grudnia 2007 r.
     Kwota wkładu własnego rozkłada się następująco:
     Podstawy użytkowania komputera, Word, Excel, Access, Linux, Java - 169 zł (35 godzin),
     CCNA - 581 zł za semestr (4 x 70 godzin),
     Sieci bezprzewodowe - 550 zł (70 godzin),
     SO Solaris - 428 zł (70 godzin),
     Java - 428 zł (w ramach Akademii Cisco, 70 godzin).
     
     Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Wasielewska, e-mail: k.wasielewska@pwsz.elblag.pl, tel. 055 239 09 11.
     
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Czegos tu nie rozumiem, szkolenie CCNA kosztuje 580zl juz po tej 80%znizce? A PWSZ prowadzi takie szkolenie za 700zl semestr. To od jakiej kwoty epracownik sobie oblicza koszt tego szkolenia?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zdezorientowany(2007-03-30)
  • Może ceny się różnią, bo różni się np. ilość godzin? A projekt wart uwagi, brawo, brawo, zaraz się zgłoszę. Tylko mam lekkie wątpliwości czy na choćby podstawy programów: Word, Excel, Access, Linux, Java, 35 godzin, to trochę nie za mało?
Reklama