UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Opłaca się kupić bilet miesięczny. To tylko 3,02 złotego za cały dzień jeżdżenia po mieście wszystkim co jeździ w barwach ZKM. Jeśli na przykład ktoś zrobi sobie 10 przejazdów to wyniosą go one 30 groszy za przejazd.
  • @Bsp - Ciekawe jak policzyłeś? 96 zł podzielić przez 21 dni pracujące to daje 4,57 zł za jeden dzień przejazdu. Zakładając, że dziennie jadę ZKM tylko 2 razy dziennie to przejażdżka kosztuje mnie 2,29 zł. Oczywiście ponad dwa razy taniej, niż nowa cena biletu normalnego u kierowcy za 5 zł. xD
  • a jak jeszcze jeździsz w soboty i niedziele to jeszcze mniej! :D
  • @Bsp - komunikacji używam 5 dni w miesiącu (po dwa przejazdy dziennie), więc kupię miesięczny i będę jeździł bez celu po mieście 10 przejazdów dziennie - nic nie będę robił tylko jeździł by mieć tanio bilet haha.
  • No to trzeba jeździć częściej. Ale jeśli nawet nie, to przy tej podwyżce będzie drożej raptem o 10 złotych. Słownie: dziesięć. Czy taka kwota zaciska pętlę komuś na gardle? Jeśli tak to współczuję. Tylko po co ty człowieku chodzisz po tym świecie?
  • ZKM jeździ przez 30 (29/31) dni w miesiącu. Nie korzystają z niej tylko ludzie jeżdżący do i z pracy.
  • @Bsp - @Bsp Ja codziennie dojeżdżam na dworzec na pociąg, w jedną stronę zawsze zawozi mnie autem mąż, bo nie mam czym dojechać, tak rzadko jeżdżą autobusy. Tak więc owszem, jest to pętla na szyję, bo takiej kosmicznej podwyżki nigdy nie było, cena prawie jak w Gdańsku, gdzie bilet 4,60! Kolejny etap zarzynania komunikacji publicznej!
  • w Gdańsku jest trochę inaczej - większy wybór biletów (czasowe, jednorazowe etc. ) no i komunikacja działa o wiele sprawniej.
Reklama